Мер Києва Віталій Кличко побував у Бахмуті Донецької області, де тривають запеклі бої.
Про це йдеться у телеграмі мера Києва.
«Не зламають нас російські варвари! І наші захисники це доводять щодня. Та передають вітання зі Сходу України!», — зазначається у повідомленні.