Кличка викликали на засідання РНБО, але він не піде

53

Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко заявив, що його викликали на сьогоднішнє засідання Ради національної безпеки і оборони.

«Мені зателефонували з Офісу Президента і запросили на сьогоднішнє засідання РНБО. За дві з половиною години до його початку», — йдеться у дописі Кличка в телеграмі.

Він сказав, що не зможе бути присутнім на засіданні, бо поїхав в Чернігівську область в робочу поїздку у справах Асоціації міст України.

Глава парламенту Дмитро Разумков вранці говорив, що на порядку денному засідання РНБО не було питання усунення голови КМДА, але не виключено, що з’явиться.

На початку цього тижня з’явилася інформація, що на засіданні РНБО буде розглядатися питання зміщення Кличка з посади голови КМДА.

У випадку, якщо президент Володимир Зеленський дійсно звільнить Кличка, він залишиться тільки міським головою. Голова КМДА має реальну виконавчу владу в Києві, тоді як мер займається міськрадою і виконує представницькі функції.

P.S.

Перестав підтримувати Кличка після місцевих виборів. Після того як Віталій, отримавши перемогу в 1-му турі, і будучи взмозі сформувати коаліцію без мразіл, вступив в коаліцію з шапітолієм.
Тому для мене відносини Кличка з шапітолієм є одною з різновидностей відносин жаб і гадюк, з явною симпатією на боці жаб чи гадюк (залежно від того як означити Кличка).
Попри те, спробую спрогнозувати, що зміщення Кличка з посади голови КМДА сьогодні не відбудеться. Натомість буде записаний черговий гундосік-«лякалка».
Але якщо я помилився і с*яний клоун сьогодні вирішить прикрити свій страх рішенням органу який до місцевого самоврядування не має жодного відношення, то я не буду нагадувати йому про шлях Януковича і чергову сніжинку, яку він підкинув у лавину.
Я нагадаю йому про його слова на початку 2019 про те що «так вирішив народ абсолютною більшістю».
І хочу нагадати що 31% таки майже в 2 рази менше 51%.
І про рішення КС про розпуск ВР, мотивоване тим що «так вирішив народ».
То ж після подібних вибриків, де він сам заперечує своє сакраментальне «так вирішив народ», іншим людям теж можна забути про далекі події 2019.
Поделиться:
Загрузка...