«КІБОРГИ» за участь у з’їзді ТИМОШЕНКО отримали по 10 тисяч доларів ВИДЕО

89

Учасники бойових дій на Донбасі отримали по 10 тисяч доларів за участь в висуненні лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко на посаду президента.

Про це під час брифінгу, який транслював «Прямий», розповів учасник АТО Олексій Гетьман.

«Давайте розуміти, що долари ці американські, але зайшли вони з Росії», — зазначив він.

За словами Гетьмана, з доказів у нього є скріншоти переписок з учасниками бойових дій.

«Я дуже уважно продивлявся раз 5-6 вихід даної групи осіб на сцену. Там по-моєму було 42 чоловіки. Але у всіх до одного були шеврони кіборгів. У всіх. Якщо ви переглянете у всіх. Всі «атошники» спілкуються одне з одним. Кожному з нас можна подзвонити можна і взнати хто він, де він був, що і як. Так от буквально на другий день з 42 чоловік (кіборгами — ред.) виявилось лише троє» — заявив сапер 95 десантно-штурмової бригади Владислав «Буча» Грищенко.

На думку військового, це ганьба для учасників оборони Донецького летовища, учасників бойових дій на Донбасі та всієї України.

Як сказав захисник Донецького аеропорту Сергій Танасов, кандидат в президенти України Юлія Тимошенко — це не «кіборг в політиці», це лише брудні політтехнології, які тільки набирають свій хід.

Також, використовувати термін «кіборг» у власних політичних цілях – це просто блюзнірство і наруга над справжніми захисниками Донецького аеропорту, зазначив помічник міністра оборони України Юрій Бірюков.

22 січня з’їзд партії «Батьківщина» висунув Юлію Тимошенко кандидатом у президенти України. Будівлю, де проходив захід, пікетували військові, як виступають категорично проти обрання лідерки «Батьківщини» главою держави.

P.S. Захисники Донецького аеропорту виступили з вимогою, щоб кандидат у президенти Юлія Тимошенко принесла офіційні вибачення на будь-якому центральному телеканалі країні за те що використовувала назву «кіборг» у політичних цілях.

Поделиться:
Загрузка...