КАРАНТИН ЗАКІНЧИВСЯ

60

Навіть в цій ситуації брехня та невігластво. Скалецька вже не на карантині. Побувши пів доби з доставленоми людьми з Китаю, вже повернулася до Києва.

Навіщо було в черговий раз брехати? Гончарук та Скалецька вчора перед камерами заявили, що міністр буде 14 днів разом з людьми. Проте, навіть ці пафосні заяви виявились цирком та брехнею.

Вже мовчу про те, що людина яка контактувала з потенційними хворими, тепер спокійно поїхала до столиці.
Ви тепер розумієте про рівень карантину.

Все це чергова профанація. А як піарились…

Андрій Смолій

Історія з розміщенням людей на карантин закінчилася традиційно для «нових ліц» — брехнею та маніпуляціями.

Міністр Скалецька викладає пронизливий текст про своє жертовне 14-денне перебування в санаторії разом з громадянами, просить вибачення у доньки, що пропустить її день народження, отримує тисячі схвальних коментарів та розчулені відгуки — і….. їде з санаторію.

Їде, як після відіграної сцени в шоу.
Картинку для медіа зроблено, аплодисменти зірвано, відмітку в сценарії поставлено — кого хвилює, що це реальне життя, а не серіал.

Коли ця інформація оприлюднюється директором медичного закладу, приймається геніальне рішення виправити ситуацію — заявляють, що «ВОНА ПОВЕРНЕТЬСЯ В ОБСЕРВАЦІЮ» і «може покидати її в будь-який момент».

….а чому тоді ті люди не можуть «покидати в будь-який момент» той довбаний санаторій?
Чим пані міністерка відрізняється від них?
Настільки свята, що навіть зараза не чипляється, чи шо?

Неприкрита, нахабна, ганебна брехня.
В усьому, до чого тільки змогли дотягнутися «тєхнократи».

Але не забуваємо і про досягнення — в ОП досі можна приходити в шортах.

Валерій Прозапас

На цьому світі немає нічого більш підходящого, що описує повноту пізд*эця в українській медицині, і в організації процесів в країні вцілому, як повернення міністра охорони здоров’я в густонаселений мегаполіс з карантинної зони, де можуть бути хворі на вірус, від якого нам всім гарантували 100% захист.

Міністр охорони здоров’я яка повезла вірус (підозри зараження) з карантинної зони до столиці… Від такого заплаче навіть Оруелл..

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...