Как 8 бойцов ВСУ попали в плен к боевикам

177

Сегодня утром, 22 мая, восемь украинских военнослужащих попали в плен к пророссийским боевикам в районе населенного пункта Новотроицкое.

Об этом говорится на странице Операции объединенных сил в Facebook.

В сообщении сказано, что военнослужащие из состава Объединенных сил двигались на грузовом автомобиле в районе Новотроицкого. Бойцы ошибочно отклонились от определенного маршрута и попали на временно оккупированную территорию, где были задержаны пророссийскими боевиками.

В плен к боевикам попали бойцы 53-й бригады, которые ехали на сверку в одно из подразделений, сообщил источник в зоне ООС.

«Бойцы ехали на грузовике на сверку оружия в одно из подразделений. Они по ошибке выехали на украинский КПВВ «Новотроицкое» и не выполнили требования пограничников. Они открыли предупредительный огонь в воздух. Бойцы испугались и на скорости выдвинулись в сторону территории, подконтрольной боевикам, где и были захвачены», — отметил источник.

P.S. 8 наших у полоні — а головнокомандувач про це ні слова, і випускає твіт про чергові вибори «зробимо їх разом 21 липня».

Валерій Прозапас

Одним указом Зеленський призначив на посаду свого комерційного партнера й директора студії 95 квартал, а другим поставив Начальником Генерального Штабу доволі контраверсійного генерала, відповідального за події під Іловайськом. Ну призначив, то й призначив. А в чому тут узурпація? А в тому, щоу нас повноваження президента не передбачають його одноосібних дій у призначеннях. У нас ця посада має дуже обмежений характер. І заступників Голови СБУ президент самостійно не має права призначати, як і Начальника Генштабу. Саме так, як це багатьох не здивує.

Президент робить саме такі призначення виключно за поданням Голови СБУ та міністра оборони, відповідно. Таких подань не було. А значить Зеленський узурпував владу в дуже чутливій частині, тобто скоїв кримінальний злочин.

Не встигаю навіть усього відстежувати. З останніх нюансів. Незаконна зміна Начальника Генштабу відбулася не просто в найшвидші терміни — в Кремлі ж дуже попросили. А ще й у дуже показову мить, коли чинний до того моментут головнокомандувач перебував на важливому для нас засіданні в НАТО. Прибув як повноважний представник і раптом без попередження взнав від організаторів зустрічі, а не від нашого Гідранта Конституції, що він уже жодної країни не представляє. Узагалі то — це свідома диверсія проти безпеки своєї країни.

Taras Chornovil

Поделиться:
Загрузка...