Кадровые перестановки от Зеленского и Ермака

1 406
Президент Владимир Зеленский и глава Офиса президента Андрей Ермак проводят масштабную кадровую перестановку, и собирают голоса, чтобы пробить это в Верховной Раде, на данный момент голосов нет. Предмет торгов — 5 министерств.

Министр инфраструктуры — Криклий, экономики — Петрашко, написали заявления об отставке. Министр здравоохранения Степанов заявления не писал, но представление на его увольнение из Кабмина поступило в парламент. Однако, Офис президента также намерен получить заявления от министра финансов Марченко и экологии — Абрамовского.

Почему их убрали? Что они сделали плохо? Что надо исправлять и что делать? Как обычно при перестановках эти ключевые вопросы даже не обсуждаются. Решения остаются кулуарными.

На место Криклия прочат главу Укравтодора Кубракова, на место Петрашко — главу налоговой службы Любченко.

Кадровые перестановки от Зеленского и Ермака: предмет торгов - 5 министерств 01

А.Кубраков

Кадровые перестановки от Зеленского и Ермака: предмет торгов - 5 министерств 02

А. Любченко

Офис президента объясняет эту перестройку требованиями посольства США, но, очевидно, настоящей причиной является желание Офиса отодвинуть от отдельных министерств отдельных олигархов, и придвинуть других, более лояльных. Главная задача — успеть сделать замену до 20 мая, чтобы на вторую годовщину выдать эти перестановки за новый этап реформ Зеленского.

Офис начал сбор голосов в Раде за отставку министров. Дело не простое — ведь сами Слуги уже не раз голосовали за такие хотелки ОП, но все эти замены ни к каким реформам не приводят, а о поддержке парламента ОП забывает на следующий день.

Поэтому за отставку каждого министра голоса придётся собирать, ещё далеко ничего не решено. Зеленскому надо создавать новую коалицию, и снова вступать в переговоры с олигархами и снова обещать каждому кусочки власти из давно рассыпанной колоды. Этот калейдоскоп и хаос должен прикрыть главную проблему — никаких структурных реформ Зеленский за два года не провёл и проводить не собирается. Смысл перестановок в том, чтобы зрители не успевали уследить, что козырей на раздаче нет, козырь остается на руках у тасующего…

Юрий Бутусов

Міністр економіки Петрашко та міністр інфраструктури Криклій подали у відставку. Сталось це не просто «за бажанням». Була вказівка з ОП. Тобто це питання вирішуєтсья поза парламентом, без участі нардепів. Типова «паралментсько-президентська» республіка. В лапках звісно. Бо насправді всіма процесами керують з ОП.
Ось так Україна перетворюється у бананову Росію, де процеси парламентаризму просто знищені.
Хочуть Зеленський/Єрмак звільняють. Хочуть «призначають» кого потрібно.
Хочуть проводять своє «РНБО», котре перетворюють на жалюгідне видовище з «ворами в законі» та «контрабандстами»…
Куди котиться країна…
.
Планово утилізують чергову партію «нових ліц», на яку буде списано провали всієї влади, зокрема в економіці та боротьбі з епідемією.
Вони не були «болєє лудшимі» за «тєхнократів» типу Мілованова-Дубілєта, так само сприяли відновленню олігархічних впливів на державні підприємства, поверненню схематозів та забезпечували «турбокрадівництво» антиковідного фонду замість організації масової вакцінації та відновлення співпраці з МВФ для порятунку українців від безробіття та злиднів.
.
Другий уряд Зеленського вже не грається в реформаторів, а відверто вирішує проблеми своїх акціонерів за рахунок народу — підвищенням тарифів, зростанням цін, скороченням субсидій тощо.
Проте визнавати це ніхто не збирається, тому у відставку йдуть не всі, а кілька людей, з «досягненнями» у 50 тисяч смертей від ковіду, сотнями тисяч безробітних, десятками розпиляних мільярдів, втратою довіри інвесторів.
.
І на зміну їм прийдуть такі самі винтики олігархічної системи, просто зміняться дупи в кріслах, а політика залишиться такою самою, тому спрогнозувати майбутнє неважко — «хуже будєт».
Далі так само планово приберуть Шмигаля, щоби відвести від Зеленського відповідальність за все перелічене вище, і це теж не буде мати ніякого значення, бо в системі буратін ротація буратін не має ніякого сенсу.
І це дурне шоу може продовжуватися роками, навіть скоріше за все так і буде, аж до того моменту, поки або відбудеться радикальна зміна електорального настрою ошуканих мас — або остаточна «біларусізація» українського суспільства внаслідок поліцейщіни та ручних рішень РНБО замість розбудови державних інститутів.
«Пєрєтрахіваніє» міністрів правда вам нічого не нагадує?
Поделиться:
Загрузка...