Ізоляція імені Зеленського

109
В таких умовах хворих військових на коронавірус або пневмонію «ізольовують» від решти особового складу.
Фото попублікувала відома волонтерка Наталія Воронкова.
Як пишуть люди «зсередини» зазвичай таких пацієнтів тримають в ізоляторах, і цей ізолятор може виглядати як невеликий брезентовий, частково відсирілий намет 60-го року виробництва з пічкою-буржуйкою. Після публікації фото, які скидають військові волонтерам — людей просто переслідують та починають звільняти.
***
За півтора роки президенства Зеленського армію, яку відбували з нуля знову почали знищувати, принижувати та деградовувати. Система харчування вже практично знищена. Розвідку на Донбасі проводити не дають. Тепер в диких умовах минулих століть люди мають виживати і не отримувати належної допомоги від держави.
Володимире Олександровичу, це «все під контролем»? Це ви такі «майстри по коронавірусу»? Вам не соромно за свої слова і дії? Мабуть не соромно. Бо винен досі Порошенко, чи «винна попередня влада», як казав Зеленський на чергову річницю ЗСУ. От тільки щось не в‘яжеться. З потужної розбудови армії скочуємось в потужне знищення всього що було зроблено неймовірними зусиллями.
P.S.
Наближаючись до восьмого року війни Владімір Янелох прийшов до неймовірного: Росія не хоче миру!
Алілуя!
Два роки наполегливих спроб стати на коліна, два роки таємних домовленостей у Омані, призначення законтачених Татарових у свій офіс, картбланш куму Путіна скупити інформаційний простір, зрив воєнних контрактів і обеззброєння, зупинка дипломатичного тиску на Росію, злочинний злив захоплення вагнерівців. Сопля зелена дійшла навіть до умисного вбивства власного морпіха, за що, вірю, ще обов’язково буде відповідати, все — ліш би нє сорвать дрючбу.
На виході — нічого.
На виході — зрада і ганьба.
А тепер він виправдовується: війну не вдається закінчити, бо «інша сторона блокує».
Воістину: якщо Бог хоче когось покарати, відбирає розум. В українців відібрали розум і вони проголосували за ідіота. А покарав Бог українців за три великі гріхи — зневіру, невдячність, заздрість. Зневіру, що все пропало, все злили. Заздрість — до фабрік в Ліпєцке і так ніким і не знайдених «18 вілл Яценюка». Невдячність — власному керівництву, яке щиро 5 років боролося з Путіним і розбудовувало країну.
Але висновків ніхто не зробить. Скоро у нас знайдеться новий Ісусторик Голобородько, який буде перетворювати воду на вино і обіцяти показати Путіну якийсь такий фокус, що той обов’язково зупинить війну. Але спершу треба почекати: зелено-коломойська нечисть ще не до кінця худобі кишені вирвала.
Поделиться:
Загрузка...