Із 6 грудня будуть діяти посилені карантинні правила: заборонено перебувати на вулиці без документів

46

Із понеділка, 6 грудня, карантинні обмеження в Україні стають жорсткішими для невакцинованих — і в «жовтій», і в «червоній» регіонах. Від завтра всім заборонено перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу.

Як повідомляє Укрінформ, «жовтий» сертифікат не буде чинним для роботи та відвідування громадських закладів на червоному рівні небезпеки, а на жовтому рівні його чинність скорочено вчетверо — до 30 днів.

Правила для транспорту при жовтому та зеленому рівні однакові. Робота банків, АЗС, аптек, продовольчих магазинів не обмежується за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Із 6 грудня будуть діяти посилені карантинні правила: заборонено перебувати на вулиці без документів 01

Станом на неділю, 5 грудня, Київ та ще сім регіонів «червоної» зони адаптивного карантину в Україні відповідають критеріям «жовтої» зони. Ситуація з COVID-19 в них наразі краща, ніж у двох областях «помаранчевої» зони.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Зокрема, ситуація повністю нормалізувалася і відповідає «жовтому» рівню епідемічної небезпеки в наступних «червоних» регіонах: Київ, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська та Херсонська області.

Проте рішення про вихід регіону з «червоної зони» приймає Державна комісія з ТЕБ і НС. 

Поделиться:
Загрузка...