ІСТОРІЯ З КЛІСТРОНАМИ

92
В історії з вилученням ДБРунами вчора приладів НВЧ (клістронів) з ракетних бригад ППО на Хмельниччині, Одещині та Херсонщині, все стає ще цікавіше ніж здавалося на перший погляд. Офіційна версія претензій ДБР — порушення під час закупівель приладів.

Водночас у постанові не йшлося про вилучення — ішлося лише про огляд. Але ДБРуни ще під музеєм ім. Гончара на всю країну показали, що їм закон не писаний і прилади НВЧ вилучили, тим сами вирубивши з чергування по охороні повітряного простору України зразу кілька бригад. Тобто, якби сьогодні вночі Україну атакувала російська авіація — наводити ракети зенітники змогли б як гармати у часи гетьмана Сагайдачного — на око. Слабо?
Уявіть, що ДБРуни отак якось приїдуть і вилучать клістрони по всіх бригадах у всіх східних областях — і зразу ж удар російських літаків… Якщо ви не бачили що здатен наробити ОДИН СУ-25 — ласкаво прошу на Ютуб, роликів відповідних там до чорта.
Скажете ДБР не матиме підстав? Помиляєтеся. Фахівці уже повідомили, що такі прилади НВЧ Україною і західними союзниками на початку війни НЕ вироблялися, і добути їх у відповідній кількості Україна могла лише в одному місці — в Росії. Ні, я в курсі, як окремі бізнес-жлоби на кшталт Себастьяновича, бризкали слиною, ніби вони знають про «наш Сингапур у Берднянську», але правда така, що язиком плеськати — то не мішки тягати, а бізнес-жлоби наразі успішні лише у плесканні.
Так от клістрони привозили з Росії. За «схемою свинарчуків». Без тендерів. За готівку. Все це, якщо постаратися — підстава для кримінальної справи. Повторюю те, про що писав тисячу разів, нам було ВИГІДНО возити комплектуючи з РФ — фірмові і ліцензовані, замість експериментувати з виробництвом власних приладів, бо це — грощі, час і завантажені фахівці. За президента Порошенка ми багато чого так возили — поки вилупок Бігус не розголосив про схему у своїй гнусній передачці, а натовпи корисних ідіотів не зайшлися в істериці про «мародер» і «обкрадає армію». Досі бісяться — попри всі аргументи.
Тепер — ДБРуни почали ці прилади вилучати. Які наслідки це може мати, крім удару під дих ППО України? Маловирогідний — розкрутити ще одну кримінальну справу проти Порошенка або Олега Гладковського. Високовирогідний — зняти копії з техдокументації клістронів і через адвоката Януковича, який нині керує зеленим ДБР, відправити їх прямо на Лубянку у міцні руки ФСБ, аби всі росіяни які допомагали купувати обладнання українцям, у путінських катівнях стали дивовижним прикладом того, що з українцями справи краще не мати. Бо вилупок Бігус знайдеться завжди.
І так. Я пропоную піти і насувати в коментах іншому вилупку — Бутусову. Саме ця гнида билася в істериці через «свинарчуків», а тепер репетує про ознаки державної зради. Хіба не цього він хотів, коли валив Порошенка? І хай не включає ідіота — він достатьно розумна людина, аби усвідомлювати наслідки своїх вчинків. Як і більшість подібних. Хай не сподівається — ніщо не забуте. Країна знатиме своїх героїв.
P.S. На ключові посади у ДБР таємно призначили харківських СБУшників з сумнівним минулим
У Державному бюро розслідувань засекретили призначення керівництва органу.

Втім, журналістам Watchdogs.Розслідування вдалось дізнатись імена і подробиці біографії заступників в.о. директора ДБР Олександра Соколова.

Так, 9 вересня минулого року у ДБР видали наказ про відомості, що становлять службову інформацію і не підлягають публічному оприлюдненню. Понад сотня пунктів — під грифом таємно.

Відомості, що містять інформацію про призначення, звільнення та переведення працівників оперативних підрозділів органу ДБР. Тобто, в один момент, під сімома замками опинилися не лише подробиці проведення конкурсів, а й імена їхніх переможців.

Саме в оперативне управління почали призначати харківських колег чинного очільника ДБР — Соколова.

Як вдалось дізнатись, з 2006 по 2010 рр. Соколов працював у СБ Харківської області. Він і його начальник Ігор Гейда стали фігурантами суду.

Так, у грудні 2007-го лейтенант СБУ Соколов зустрівся з невідомою особою, яка надала йому інформацію і документи, які підтверджують цю інформацію, що через кордон контрабандою перевозять дві автівки — Мерседес та Лексус, а також, зазначила, що цей факт можливо має відношення до іншої справи щодо контрабанди, яка вже розслідується в їх управлінні.

Соколов взяв інформацію, написав рапорт і передав своєму керівнику Ігорю Гейді. Утім, отримані матеріали не були зареєстровані належним чином.

У жовтні 2010 року, лейтенанта Соколова і його начальника полковника Гейду звільнили з СБУ за службовою невідповідністю. Але це не завадило їхній кар’єрі.

Тепер Соколов очолює ДБР, а Ігор Гейда — там же головне оперативне управління

Гейда — у 2017-му влаштувався головою Антимонопольного комітету у Харківській області, де пропрацював два роки. Жодного бізнесу не вів. В декларації перед звільненням з антимонопольного вказав житловий будинок на 400 квадратів та земельну ділянку 8 соток у Харкові, ще 2 ділянки по 15 соток у Харківській області, авто «Лексус» — дружини, та «Мерседес» на праві користування. Крім того, Гейда уже щонайменше три роки отримує пенсію.

Після таємного призначення Гейда почав «підтягувати» у своє ж управління й інших товаришів з Харкова. Керівником 2-го управління, в підпорядкуванні Гейди призначили Ігоря Колінка.

Колінко — був очільником Дергачівського управління Нацполіції. Два роки тому Колінко взяв на поруки своїх колег, які погоріли на хабарі.

В середньому зарплата поліцейського в Харкові складала 200 тис грн на рік. Жодних грошових заощаджень в 2016 у Колінка не було – лише квартира на 45 квадратів в Харкові, земельна ділянка в області і Toyota RAV4 у дружини, яка за останні п’ять років згідно з декларацією ніде не працювала.

У 2017 році у Колінка з’являється квартира на 115 квадратів, вартістю майже 1,5 млн грн. У 2018-му, це тоді коли Колінко взяв на поруки своїх колег, дехто пан Білаш дарує його дружині $10 тис., а через рік, цей же Білаш додає як подарунок ще 170 тис грн, а якась пані Конопльова ще 570 тисяч гривень.

Є ще один «засекречений» заступник Гейди – Євген Бочаров.

Його прізвища з немає в жодному з офіційних реєстрів.

Бочаров Євген Миколайович — з того ж таки Харківського СБУ. У 2013-му Віктор Янукович нагороджував його медаллю «За військову службу Україні».

Тож, за своєю суттю ДБР мало б розслідувати діяльність цих персонажів, натомість їх призначи-ли на ключові посади в слідчих департаментах. Харківське угруповання взяло під контроль ДБР. Конкурси втаємничені, а прізвища засекречені.

espreso.tv

В країні немає Президента. Є інстадіва-припиздент, яка займається відео-блогінгом і постить в інстаграм селфіки. Тут я ось небритий. Тут у мене рукава підкочені — працюємо. Ось я покачався у залі. А ось я стріляю із лука.
Нічого дивного, що злочинці і вороги підняли голови.
Агентура з ДБР, яке очолювати клоун призначив адвоката ростовського хама, підриває боєздатність армії — саме на Кримському напрямку, саме перед навчаннями ЗС РФ.
Агентура Коломойського у владі в результаті травлі Смолія підриває співпрацю міжнародних інституцій з Україною.
Гібридні війська РФ вбивають місцеву мешканку в зоні бойових дій і ноль реакції від шута.
Тут же продані маски і вкрадені з Держрезерву 150 тис тонн зерна (як там результати розслідування, до речі?).
Це все було зрозуміло з самого початку. Все лайно топило за клоуна ліш би не Порошенко, бо при цьому нещасті можна робити все, що захочеш. І не боятися.
Тому все іде так, як і мало бути. Коли вівці замість собаки охоронцем обирають ягня, вовки кричать голосніше за всіх: хуже не будет!
Поделиться:
Загрузка...