Іронія життя

73

Під час війни був президент Порошенко — його корпорація перебувала під керівництвом фонду Ротшильдів і стабільно платила податки в бюджет України.

Були українці, які тягнули волонтерам хто на що був багатий — хто зайву автівку, а хто 100 грн. І був Вова Зеленський який в бюджет не платив практично ні фіга. І от потім, люди які тягали гроші волонтерам, президентом обрали не Порошенка, який податки платив, а Зеленського, який з податками Україну обшахраював. Чому? Бо Бігус показав їм передачку про «свинарчуків» зміст якої уже визнав недостовірним київський суд. Що це означає? Що Україна ще не скоро стане багатою, не буває багатим той хто вірить шахраям. А «Квартал» Зеленського ніколи не візьме під керування фонд Ротшильдів. Точніше так — дай Бог аби Ротшильди ЗЕ бодай на поріг пустили.

P.S.
Зелена влада веде наступ на українську мову, бо лише серед денаціоналізованої худоби вони можуть втриматися при владі.
Те, що робиться це найбільш цинічно, саме у день 30-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України, це не випадковість. Це символ — свідомий, нахабний плювок в обличчя всього українського від тих, хто так само свідомо призначив обісцяного ватника Сивоху в український керівний орган з безпеки і оборони, де мають бути присутні лише найкращі. Це знущання ворога з захопленого народу за допомогою послань і символів.
«Какаяразніца» оголошена зеленим наркоманом це політика етноциду. Давайте називати речі своїми іменами. Досить сміятися над цим. Етноцид проводиться «комплексом заходів, що руйнують системні зв’язки всередині народу, підштовхуючи його представників до переходу в іншу етнічну якість. Головна лінія в політиці етноциду — знищення основних ознак етносу (етнічної території, мови, культури, історичної пам’яті, самосвідомості). «Найбільше зусиль у здійсненні політики етноциду докладається для знищення національних мов (лінгвоцид).»
Саме це вони збираються зробити законопроектом ватніка Бужанського.
Є важлива річ, яку забувають носії поширюваних ідей про намазування мови, історії і всього іншого на хліб: наступ на національні права ніколи не іде окремо від економічного пограбування.
Ігорь Валєріч вже здер з усіх нас 200 млрд грн. За це він так і не відповів. Вся ця пошесть цей факт побачила, відмітила і тепер намагається здерти вдесятеро.
Це вороги. Їх ми маємо спинити.
«Слуги народу» сьогодні остаточно показали своє ставлення до ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ.
Вони хочуть її розчавити, знищивши перехід шкіл на українську мову з 1 вересня! І підтримує це не просто українофоб Бужанський. Це підтримують і глава партії СН Корнієнко, і спікер Разумков, який раніше вже висловлювався за знищення мовного закону.
Наше завдання не дати це зробити!
Наше завданн — ЗБЕРЕГТИ МОВУ і зберегти УКРАЇНИ. Адже не буде мови — не буде України.
Слуги народу! Попереджаємо:
Знищення мови — червона лінія — РОСТОВ!
Поделиться:
Загрузка...