Hyperloop у Дніпрі: Єврокомісія має намір прийняти участь у фінансуванні

88

Єврокомісія розглядає можливість фінансування тестового майданчика для Hyperloop в Дніпрі.

Про це в інтерв’ю Data.ua розповів генеральний директор Директорату державної політики в сфері цифрової інфраструктури на транспорті та послуг поштового зв’язку та керівник проекту HypeUA Олександр Озеран, передає Національний промисловий портал.

Ми бачимо фінансування за рахунок міжнародних організацій, а також Єврокомісії, яка дуже зацікавлена ​​в пілотуванні проекту в Україні. Там це більш тривалі процеси, ми можемо це робити швидше. Вони зацікавлені в тому, щоб в подальшому перейняти у нас досвід з точки зору досліджень в області безпеки такого виду транспорту і того, як він впливає на транспортні потоки. Тому вони готові розглянути питання фінансування, – повідомив він.

У Міністерстві інфраструктури України обіцяють до кінця наступного року завершити створення Центру транспортних інновацій. Будівництво тестовому майданчику займе ще кілька років.

За попередніми даними ми до кінця 2019 року мають збудувати Центр транспортних інновацій в Дніпрі – офісні приміщення для розміщення відповідних стартапів і фондів. По завершенню будівництва тестової труби необхідно орієнтуватися на 2020-2021 рік, – говорить Олександр Озеран.

Раніше повідомлялося, що реалізація проекту пройде в три етапи. Спочатку проект повинен отримати схвалення в НАН України, потім в Дніпрі буде побудовано тестову майданчик, а тільки потім розробники перейдуть до фінального етапу промислового будівництва.

Hyperloop – це розроблена Ілона Маском транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд. Представляє із себе герметичну капсулу на аеродинамічній подушці, яка може розвивати швидкість понад 500 км/ч.

Поделиться:
Загрузка...