Хуцпа

187
Можна сказати багато слів про це відео. Але краще просто подивіться. На міміку… рух очей… На жести… На ці йорзання… «Мені це розповідали, я це пам’ятаю, я це бачила». То тобі розповідали, чи ти бачила? 🤦

Історія з Журавлем в неї викликає роздратування і страх. Вони знають, що українці їм цього ніколи не пробачать, а тому намагаються цією хуцпою, своєю нахабністю вибити всіх із сідла.
Попереджаю: відео викликає дуже негативні емоції. Не дивіться, якщо не хочете відчути сильну ненависть, зіпсувати собі настрій, або маєте проблеми з серцем.
Попри те, що батько Ярослава Журавля сказав на десятки камер перед тисячами людей, що його сина кинули, ця істота не кліпнувши бреше:
— «Він (батько Ярослава) сказав, що він зрозумів, що було зроблене все, щоб врятувати його сина».
Просто пздц
Зараз батько Ярослава намагається подолати спротив ДБР і щоб відкрили справу на Зе по факту бездіяльності. Лише через рік нарешті, коли йому вся Україна пересилала гроші на адвоката, через суд зміг добитися, щоб його визнали потерпілим у справі загибелі його сина.
Але ці істоти брешуть і витирають об нас ноги, що батько Ярослава нібито сказав: «як же жорстко мене використали і обманули» (с). «Це прямо зафіксовано, ви розумієте?». «Я бачила, як він це говорив, так-так!».
А батько Ярослава в шоці з цього скотства…

Поделиться:
Загрузка...