Георгій Тука повідомив про відкритий лист волонтерських організацій Запоріжжя з 12(!) аркушами підписів, в якому вони звинувачують Запорізьку ОВА в розкраданні 220 вагонів гуманітарки.
Лист адресований президентові, генпрокуророві, голові СБУ. Ще раз: 220 вагонів!!! І це — лише одна область! Крадіжки в промислових масштабах!
Кого ЗЕ поставив курувати гумдопомогу? Правильно — дЄрьмака.
Тепер розумієте, чому ЗЕфанати істерично волають «неначасі»? Бо після Перемоги ніхто про це не згадає — переможців не судять. А тут уже не судити — вішати треба.
⚡Зелені гниди вкрали 220 вагонів гуманітарки..😠 розслідування не буде бо вийдуть на себе..🔽 pic.twitter.com/WSaSXIXSCJ
— 🔰Ukrainian🔰 (@ukrainiansfirst) May 25, 2022
![]()