Хроніка дурдому станом на 7.02.2020

122

Прем’єром в окупаційному уряді так званої «ДНР» став громадянин РФ Володимир Пашков з Іркутської області Російської Федерації.

Реакції з офісу президента України немає. Помічник президента Зеленського заявив, що вони готують вибори на окупованих територіях вже в жовтні.

— Комедії для осіннього сезону канал «1 +1» зняв тільки українською мовою, а всі 7 мелодрам, які показуватимуть навесні – російською.
Такий розподіл, продюсерка плюсів Єремєєва пояснює тим, що українська мова пасує у комедіях, а в мелодрамах ліпше російська.

— Українські гімнастки виступлять на змаганнях 7-9 лютого в Москві (Росія), так як це підвищить рейтинг України і вплине на підготовку до Олімпійських ігор за слів тренерів. Міністр культури Бородянський такий крок підтримує.

Міністр культури Бородянський такий крок підтримує

— Прем’єр міністр Гончарук звинуватив у недовиконанні бюджету Теплу Зиму, яка сприяє зменшенню імпорту та експорту енергоресурсів.

— Депутат Роман Іванісов, який пройшов від партії Слуга Народу та мав кримінальне провадження за жорстоке згвалтування дівчини поїхав на Молитовний сніданок у США, як представник українського Парламенту.

— На фронті обстріли важкими калібрами, є поранені та травмовані за останні дні. ОБСЄ знов недопущенні до місць розведення зі сторони окупантів. Поки пишеться цей дайджест тривають обстріли.

Myroslav Hai

Поделиться:
Загрузка...