Хотіли парад — ну ось вам! Жеріть!

285
Марширувати на підборах незручно. Більш за те — небезпечно. Більш за те — гарантує проблеми зі здоров’ям. Більш за те — це абсурдно.
Але ми ж уже звикли до абсурду, правда?

Коли ти провів багато часу в сучасній армії — це особливо вштирює.
Я їх знаю — вони різні.
Стрілки, снайпера, розвідниці, кулеметники (ага), медики, працівники перевантажених армійських служб з червоними від недосипання очима. У них різна робота — точно так само як і у чоловіків в армії. Там, на війні, їм ніхто не робить «знижок на гендер» — це армія. Хоча намагаються берегти (ох вже цей одвічний армійський сексизм))
Унаслідок цього самого «армійського сексизму» поважають їх не менше — більше.
Саме тому, що за ці роки вони з «дивини» зуміли стати буденністю. Жінка в армії — це давно норма. І валькірій серед них — більш ніж достатньо.
Саме тому до слова «побратим» додалося слово «посестра». І від цього стало тепліше.
Хто вони, як живуть і воюють — складно зрозуміти тим, хто ніколи не був на війні. Не «бував» — був.
Тому і марширують вони, тренуючись до параду — на підборах.
Тому, що у імітації верховного головнокомандувача в системі прошито «баба-да!» Тому що «він» і «армія» — це слова антоніми. Тому що він боїться і не розуміє армію, і хоче, щоб вона стала нестрашною і зрозумілою для нього. Тобто — почне відповідати саме його уявленням. Тому валькірії будуть крокувати на підборах і без зброї. Окремою «потішною» коробкою. Щоб знали своє місце в уявленні «верховного».
Бо в нього є міністр оборони — старий штабний ловелас, якому це все в кайф. І «головнокомандувач» — який зробить все, щоб догодити своєму смішному царю.
І вони, будьте впевнені, готові поставити на підбори всю армію — якщо найвпливовішому здасться, що це файно.
Все чого торкається влада, і особисто сонцесяйний — перетворюється на абсурд. Як новий герб з двома лівими ногами у лева.
А нинішній парад — стане рекордно дорогим абсурдом (з ваших кишень). Багатомільярдним, щоб було, що покласти у кишеню. І сплановано все так, що вас самих має знудити від символу єдності, сили і незалежності.
Хотіли парад — ну ось вам! Жеріть!
Тільки, коли вони остаточно доведуть до квартального абсурду Армію — все закінчиться. Для України — закінчиться. І залишиться «Автономний округ Квартал 95».
До речі, це ж можна винести на референдум?
Але є і хороші новини. Судячи з прийнятого вчора закону «Менше годувати — більше доїти» і майже прийнятого закону «Ми всі олігархи» — вони вже пройшли точку неповернення. Їм здається що циркова диктатура у них у них в кишені. І скоро ми всі будемо марширувати по команді і на підборах (в рамках гендерної рівності). За рішенням РНБО. На щотижневий референдум, де ми будемо закріплювати «народною волею» новий абсурд для себе і за свій рахунок.
Це означає, що хвороба перейшла в стадію стійкого маніакального марення — «режим бога». І головна хороша новина — ми це вже проходили, і знаємо результат. Хто забув — зв’яжіться з Ростовом, і наведіть довідки.
P.S. До речі, на підборах люблять крокувати у Північної Кореї, Кітаї, та росії. «Я знаю пароль, я віжу арієнтір…»
P.S Коли під вирячені очі, рот вимовляє щось зухвале про «гривні і» жовто-синій прапор над москвою «- десь в цій самій Москві холодні пальці старого карлика гладять мертву кішку, і він посміхається -«Однак, росте хлопчик! «
Тому, що знає — з якого лайна іноді виростають диктатори.
А ви аплодуйте. На підборах.
Поделиться:
Загрузка...