Хороша і погана новини

143
Є хороша новина — оприлюднено дані Управління з протидії фінансовим злочинам Мінфіну США, які доводять махінації досточтімого Коломойського з пограбування Приватбанку.

Раніше власники Bank of New York Mellon подали позов проти Коломойського, в якому звинувачують його у використанні підставних компаній для «серії зухвалих шахрайських схем» з легалізації фіктивних позик «Приватбанку» — і тепер ці звинувачення підтверджено та викладено у вільний доступ.
За період 2012-2017 роки підконтрольним йому компаніям на Кіпрі та Віргінських островах було переведено 263 мільйони доларів.
Крім того, у 2015-2016 роках ще 215 мільйонів доларів було переведено на рахунки його «МАУ», і ці транзакції потрапили в звіти Deutche Bank про підозрілу діяльність.
Схоже, США та Євросоюз назавжди закриті для «бабушкі» всіх наших активістів-«журналістів»-антикорупціоністів та інших професійних патріотів.
На нього там чекає арешт та суд, як і для інших фігурантів цих документів, Клюєва та Фірташа.
Але є погана новина — тепер Коломойського загнано в кут, і він робитиме все, щоби Україна ніколи не стала частиною цивілізованого світу та не розпочала такі самі розслідування проти нього.
Для цього він і скупав пачками «розслідувачів» і утримує на паях з Медведчуком пропагандиський «1+1» — щоби всі ці Ґнапи, Біґуси, Лєщєнкі, Мосійчуки, Дубінські спотворювали реальність і не давали шансу через інформаційну окупацію пробитися правді.
Іншими фарбами тепер заграє історія з впливом Коломойського на нашого дорогоцінного президента Зеленського — по кабінету якого він у несвіжій футболці ходив як по власному корідору.
Ніхто не знає чим саме він може шантажувати найвеличнішого — але, схоже, матеріалів достатньо, щоби бути у нього священною коровою серед «на 100%» своїх силовиків, бо скоріше за все фінансові сліди » Кварталу» теж є у тих міжнародних схемах.
Отак за вкрадені в українців гроші — нам же створили владу «слуґ», зупинили реформи та намагаються покласти під Кремль, щоб перетворити у розмінну монету в олігархічній грі.
В інформаційному вимірі та в рівні впливу відбитих покидьків на суспільство ми вже майже Північна Корея, і перетворимося на неї фактично — якщо нарешті не продовжимо робити те, що розпочали в 2014 році.
P.S. Споры зеленой плесени гадят уже в Церкви
Не смотря на мою оооочень активную гражданскую позицию, я никогда, абсолютно никогда не позволяю себе тащить политику в церковь. Я пинаю политику, политиков и политиканов и диктую им свои условия, основанные на моем христианском мировоззрении. Иногда получается, иногда не очень, но это уже другой вопрос. Мудрые обычно ко мне прислушиваются, глупые ненавидят и боятся.
Но я никогда, слышите, НИКОГДА не позволю гадить в Церкви политикой. Это делал Янукович. Мы все знаем чем он кончил. Теперь подобным занимаются споры зеленой плесени, поселяясь на святых иконах, затягивая их. Да не будет.
Нет ума, так пусть хотя бы поостерегутся святыни портить.
Каких ещё красных линий вам нужно?
Поделиться:
Загрузка...