ГОЛОВНИЙ ЛІКВІДАТОР МОВИ

112
Ось він, в усій красі. Вчора заявив, що «квоти це революційний процес», тому він проти. Вчора він сказав, що треба «переглядати Закон про мову».

Саме Зеленський з 2014 року послідовно виступав проти єдиної державної мови, проти дерусифікації, проти поверненння до свого. Натомість «квартали», «свати», «папіки» пропагували тут Росію-2. І пропагують досі.
Для нього і для всіх слуг 16 липня, коли фільми та серіали мають стати україномовними, це катастрофа. Це катастрофа, адже руйнується вся їхня робота на «русскій ринок». Втрачаються гроші агресора, росії, яка минулої доби вбила одного Захисника і поранила 7.
Тепер влада Зеленського, через своїх Корнієнка, Саламаху, Бужанського та інших хоче остаточно розтоптати мову. А отже розтоптати Україну. Зробити її неосовком, з кіркоровими і мєладзе. Все це звісно московською мовою та з московськими цінностями.
Зараз вони роблять останній ривок. Сьогодні о 15.00 буде засідання Комітету щодо русифікаторських правок, а завтра ймовірно голосування на позачерговому засіданні ініційованому Зеленським.
І коли хтось буде казати про «патріотизм» зелених, все це буде великим блефом і брехнею. Бо знищення мови це є однака ЛІКВІДАТОРІВ всього українського.
Не дайте знищити мову!!
Поделиться:
Загрузка...