1. У Києві відбувся другий саміт Кримської платформи.
2. «Ми не можемо повернутися до тої лінії, що була 23 лютого. Треба звільнити усю територію України, разом з Кримом», – заявив у виступі на саміті Кримської платформи у Києві президент Польщі Анджей Дуда.
3. Уряд України розірвав міжурядову угоду з Росією про паралельну роботи енергетичних систем двох країн.
4. Російські війська безуспішно намагалися наступати на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках – Генштаб Збройних Сил України.
5. В Білгородській області Росії горять і вибухають боєприпаси.
6. Повернення Криму Україні – вимога міжнародного права, заявив у виступі на саміті Кримської платформи президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.
7. Росіяни завдали ракетного удару по Дніпру.
8. Лише в Краснодарському краї Росії «усиновили» понад 1000 незаконно вивезених з окупованого Маріуполя українських дітей.
9. Фінляндія виступає за більш жорсткі санкції проти Росії, включаючи повне енергетичне ембарго – прем’єр-міністерка Санна Марін.
10. Німеччина в найближчі тижні передасть України новітні системи ППО IRIS-T, повідомила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.