Гладковський прокоментував затримання

82

НАБУ затримало в аеропорту президента корпорації «Богдан», екс-заступника секретаря РНБО Олега Гладковського не у справі про розкрадання в оборонці, — син

Про це «Стране» заявив син колишнього заступника голови РНБО Ігор Гладковський.

Як він стверджує, мова йде про картину «Обличчя війни», яку придбав Гладковський-старший.  Це портрет Володимира Путіна, виконаний з гільз.

У декларації колишнього чиновника він відсутній.

За словами Ігоря Гладковського, цю картину його батько купив для демонстрації американським партнерам в якості доказу агресії Росії.

Також за словами Ігоря Гладковського, його батька затримали дорогою з ресторану, де той обідав в очікуванні літака.

«Він летів до Брюсселя на виставку автобусів. Рейс відклали, і батько поїхав в ресторан. На шляху в термінал його і затримали наші доблесні набушники», — сказав син екс-чиновника.

null

 «Обличчя війни» — творіння художниці Дарини Марченко та її партнера Даніеля Гріна.

«Олег Гладковський затриманий у справі закупівлі для потреб оборонної сфери автомобілів МАЗ, які перебрендіровалісь і проходили» збірку «в автомобілі Богдан. Дана техніка поставлялася для потреб оборони без проведення тендеру і при наявності явного конфлікту інтересів, тобто особистої зацікавленості Гладковського і Порошенко» , — написав Лещенко у своєму Telegram-каналі.

 Пізніше Ігор Гладковський підтвер «Стране», що справа про постачання машин можуть «пристебнути» до «Обличчя війни».

 «Крім декларації може вони ще додали історію з приводу санітарних машин. Вони намагаються вміняти вплив (на закупівлі Міноборони — Ред.). Що він, не беручи участь в менеджменті корпорації, впливав якось на прийняття рішень, будучи акціонером. Однак таких фактів немає в природі», — заявив «Стране» син екс-чиновника.

 Він також розповів, що чиновник навесні 2018 роки після скандалу із закупівлею цих машин подав заяву про відставку, «щоб відмежуватися від цієї історії», але її не прийняли.

Поделиться:
Загрузка...