Гео Леросу вручили подозрение в ХУЛИГАНКЕ

47
ДБР зарегистрировала криминальное производство и вручила Гео Леросу подозрение в ХУЛИГАНКЕ. За демонстрацию пальца руки. Фулиган! Фулиган!

То есть, я не шучу — демонстрация пальца руки теперь у нас является основанием для задействования десятков сотрудников правоохранительных органов! Других проблем, других преступлений — нет!
Господи, эта зеленая плесень такая ссыкливая, такая обидчивая, такая мстительная.
Юрій Бірюков
Гео Леросу просто зараз ДБР вручає підозру.
На чому ґрунтується підозра — невідомо.
Володимир Олександрович дуже образився за «середній палець».
З ОП прийшов наказ пакувати Лероса і закрити йому рота. Ручне ДБР виконує.
Бєспрєдєл в стилі Путіна/Лукашенка вже в Україні.
Країна стає 100% авторитарною. Зелена диктатура на марші.
Підозра Geo Leros за «фак» з трибуни ВР — це сильний крок! Навіть не замаскували справу під якусь корупцію. Так і написали — порушення громадського порядку в залі ВР!!! Ціле ДБР, яке про розслідування злочинів державного значення, виїжджає на вручення «хуліганки»! Трагіфарс, ідіотизм, кретинізм. Космічна дурість! Не знаю як ще це все описати іншими словами!
.
Країною керує 43-річна розбалувана, примхлива та закомплексована дитина. Яка в своїх очах — ідеальна, яка оточена «розбійниками», бо не любити такую бубу можуть тільки якісь поганці, яка навіть не підозрює, що у навколишніх подіях є бодай крапля її відповідальності! Ні, навкруг вороги. Вони винні в епідемії, в енергетичній кризі, в усьому! Як у дитини, яка спалила дім винні завжди сірники, а не вона сама!
Ця особа, яка виконує роль нашого президента, доведе себе до великої біди. Але разом із собою доведе до великої біди й усіх нас!

Sergey Vysotsky

Ну что. Сардэчна запрашаем у Беларусь, сябры! ДБР вручило подозрение народному депутату Гео Леросу за «непристойний жест в бік вищих посадових осіб держави». А почему во множественном числе? Зеленский президент — это понятно. А кто ещё? Ермак? Но ведь он не входит в число высших должностных лиц страны. Стефанчуку «фак» Герос не показывал. Шмыгаля рядом не было. Значит, все-таки Ермак. Ведь это целый «вице-президент». Боюсь, эффект Барбры Стрейзанд для Зеленского и Ермака просто неизбежен. И «непристойные жесты» будут их преследовать везде.

Тарас Березовець

Мне бы хотелось напомнить Владимиру Александровичу про его обещание баллотироваться на #ЗеОдинТермін.
Напоминание про 1 (один) срок сопровождается демонстрацией 1 (одного) пальца.
P.S. Если кто захочет присоединиться — не забывайте использовать хештег, да.
Поделиться:
Загрузка...