ГБР со спецназом «Альфа» пришли с обыском к волонтерке Звиробий

132
Волонтер, военная инструктор Маруся Звиробий (настоящее имя — Елена Самбул (Беленькая) опубликовала утром 28 ноября видео, на котором к ней домой пришли с обысками силовики.

На видео Звиробий сначала отказывается открывать двери и говорит, что будет ждать адвоката, после чего ей сообщили, что будут «ломать двери», если она не откроет добровольно. После того, как силовики оказались внутри, они сообщили, что находящиеся с ними женщины являются понятыми, а также приказали отдать мобильные телефоны Звиробий и другой женщины, чей голос слышен на трансляции за кадром. После этого видео оборвалось.

Также один из силовиков сообщил, что «для обеспечения безопасности на месте присутствуют оперативные сотрудники СБУ и спецподразделения «Альфа».

Во вторник, 26 ноября следователи ГБР направили в Генпрокуратуру проект сообщения о подозрении в угрозе убийством в отношении президента Украины народному депутату и гражданке.

Речь идет о высказываниях нардепа Софии Федыны и волонтерки Маруси Звиробий.

27 октября они во время совместной трансляции в соцсетях, посвященной визиту президента Владимира Зеленского в Золотое Луганской области, предположили, что во время одной из поездок на Донбасс президент может попасть под обстрел или стать жертвой покушения. «Кто-то думает, что он бессмертен», — сказала тогда Федына о Зеленском.

P.S.

6.30. ДБР та Альфа вривається до помешкання Марусі Звіробій та проводить там обшук.

Знайшли ворога #1 в країні.
Це не агенти держави-агресора, не колишні регіонали, не сераратисти, не відверті рашисти, які щодня вбивають країну зсередини. Це навіть не корупціонери, не замарані чиновники..

Репресивна машина сьогодні працює проти волонтерів, військових, активістів та опозиційних проукраїнських політиків. Проти незалежних ЗМІ та журналістів.
Кожен хто має іншу думку, хто говорить проти капітуляції, проти «домовленостей» з Кремлем — ворог для влади.

Узурпація поступово стає диктатурою. Так вже було в Росії та Білорусі. Тепер на ці рейки стала Україна.

Волонтер Маруся Звіробій — ворог номер один у своїй воюючій країні.

Андрій Смолій

Новина зранку: ДБР, СБУ та «Альфа» проводять обшуки у Марусі Звіробій. Он які сили задіяні по вилученню мобільного телефону! Он на що йдуть мої податки, які я справно виплачую, мовчки погоджуючись на відчутний ріст фінансування силових структур.

Багато ЗМІ назвали Марусю «блогеркою».

Нагадаю, раптом хто не знає. Маруся Звіробій — українська доброволиця, інструкторка навчального центру ДШВ, громадська діячка. Вона активна учасниця Революції гідності, стала волонтеркою, створивши проект «Допомога пораненим Майдану».

Влітку 2014-го організувала полігон початкової військової підготовки, на якому волонтери-інструктори, що мали військовий фах, навчали початковій військовій підготовці бійців збройних сил України та добровольчих батальйонів перед виїздом на фронт.

Восени 2014 року командир 11-го батальйону ДУК «Правого сектора» з Київщини. У 2015 році Маруся зі своєю командою почала співпрацювати з 79 бригадою ВДВ, готуючи для них бійців на вже контрактну службу. Випускників її команди називали «Марусиними ведмедями».

У 2016-у році старший солдат та командир мобільної інструкторської групи десанту Збройних сил України «Марусині ведмеді» 199-го навчального центру ДШВ, що на Житомирщині.

У 2017-у році стала військовослужбовцем бригади швидкого реагування Національної гвардії України, а вже за рік повернулась до лав десантно-штурмових військ з новим проектом.

На початку 2019 року, за підтримки командувача Десантно-штурмових військ та начальника Генштабу втілює у життя пілотний проект коротких ротацій в окремому розвідувальному батальйоні ДШВ у складі цього батальйону на контрактній службі.

Має нагороди — орденом «Народний Герой України» та відзнака Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Чому проходять обшуки? Наприкінці жовтня 2019 року разом із народною депутаткою Софією Фединою під час прямої трансляції обговорили спілкування Зеленського з армійцями в Золотому 26 жовтня. Вони припустили, що в одній з таких поїздок Зеленський може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху.

Це – офіційна частина повідомлення.

Варто нагадати, що межі свободи слова набагато ширші, аніж свобода медіа. Тобто, говорити і писати – це дві великі різниці, як кажуть в моєму улюбленому місті.

Якщо вийти на вулицю і спитати в людей, що вони думають про роботу президента Зеленського (а такий метод при прийнятті рішень радив сам президент Зеленський на відомому прес-марафоні), то, повірте, у половини дорослого населення України треба буде проводити обшуки. Ніякої СБУ разом з Альфою не вистачить, а слідчі ДБР просто повтікають з роботи, злякавшись обсягів.

Ще не встигли «оподаткування блогерів» виплюнути, як вже арешти підоспіли. На всіх парах мчать хлопці.

Висновків два:

1. Ми маємо владу, у якої відсутній/відбитий інстинкт самозбереження як базова опція функціонування організму;

2. У так званому «колективному мозку» працюють резиденти, які готують повномасштабні виступи громадян проти діючою влади.

Питання одне:

СКІЛЬКИ МОЖНА ЗДІЙСНЮВАТИ РЕВОЛЮЦІЇ ПРИ МІНУСОВІЙ ТЕМПЕРАТУРІ?!

Хоча б весни дочекались, нелюди)

Zoya Kazanzhy

Судя по тому, что сфальсифицированное дело Марченко народ проглотил — тупо начали сажать неугодных по беспределу.

Alex N Alex Noyt

Безумовно, найбільша загроза зараз — Маруся Звіробій.

Ідеальний і єдиний ворог держави.

Знищити армію, пересадити волонтерів і патріотів, а далі можна спокійно капітулювати.

Гастролери…

Volodymyr Omelyan

Ну что, поздравляю. Турбодиктатура в действии. В доме в Калиновке у Маруси Звиробий ДБР проводит обыск. На следственных действиях присутствуют сотрудники подразделения Альфа СБУ. Следователи угрожали выломать дверь. Маруся вела трансляцию, которая прервалась. Сейчас связи с ней нет. Судя по всему, обыск проводится в рамках дела об «угрозе убийства» Зеленского. Я писал на днях, что Sofiya Fedyna и Marusya Zvirobiy будут выдвигать подозрение в организации преступной группы. И вот это происходит. Такая подготовка к нормандской встрече. У меня вопрос. Это уже политические репрессии, когда приходят к воинам ВСУ, а не сепаратистам, или ещё нет?!

Taras Berezovets

Подло. Низко.

Но они не самодуры.

Каждое их движение имеет цель.

Сегодняшние цели:

* Проверка на вшивость активного меньшинства перед Нормандским форматом.

* Демонстративное запугивание активистов этого меньшинства.

Закроют?

Не думаю. Они наглючие, но ссыкливые.

Закрывать нужно по суду. Не сложно просчитать, во что такой суд может вылиться.

Они жутко боятся падения рейтингов — Моника устраивает истерики когда что-то идёт не так.

А оно идёт не так: КМИС дал минус 12% поддержки президента только за ноябрь.

Если решатся — выйду. Впуклой груди голобородька пора уже на скорости налететь на руль своего велосипеда.

На связи в режиме standby.

Helgi Sharp

Більшого ідиотизму від ЗЕтруби не варто й очікувати!
Нікчемна лизоблюдна потвора, керована Портновим та Богданом!..

George Tuka

Поделиться:
Загрузка...