Ганебний виступ на День Незалежності

111
Зеленський патріотам: «не плутайтесь під ногами. Не заважайте будувати Україну».

Ганебний виступ на День Незалежності.
Зеленський знову говорить про минулі вибори, про «мір», а не перемогу. І найгірше — це просто переходить на відверте хамство щодо українських патріотів та всіх хто голосував за Порошенка.
Він досі так нічого і не зрозумів. Не в Порошенку справа. Не в «тих хто програв», а в тому, що він відчуває себе президентом не України, а якось ефемерної малоросії.
Промова Зеленського — одна з найбільш пафосних і брехливих, яку я чув від президентів України.
Розсипається в подяках медикам, а гроші з коронавірусного фонду йдуть не лікарям, а розкрадаються на так званому «великому будівництві».
Він говорить красиві слова про військових, а сам кидає вмирати підстреленого ворогами бійця Ярослава Журавля, бо Зеленському політично треба зробити вигляд, що не стріляють.
Він говорить про тишу і бреше, що на Донбасі її чують. Але для правди треба читати не лише фальшивки від оточення.
Зеленський закликає до єдності, а сам покриває тих самих зрадників з його офіса, які злили ворогам операцію українських спецслужб. І сам стає зрадником країни.
Я дуже хочу, щоб Україна нарешті усвідомила гнилу сутність красивої обгортки. І наступного року, на 30 річницю, перед країною виступив Президент, а не те що тепер.
Серце сповнюється радістю, коли бачиш, як десятки й десятки тисяч людей, яких Зеленський сьогодні попросив не плутатися у нього під ногами, пішли не на офіційне шапіто, а на велелюдний марш справжніх захисників Вітчизни.
Пишаюся вами, українці! Вітаю з Днем Незалежності! Слава Україні!
Сьогодні треба згадати і вклонитися тим, хто не дивлячись на зраду, бореться за свою країну до кінця.
Тим, кого ця уйо*біщна влада кинула за грати, бо їм треба піаритися на розкритті злочинів.
На фото донька зрадженого Героя Журавля в той час, коли десь поруч стадо малороських недоумків на офіційному святкуванні Дня Незалежності виконувало вокальну композицію «Вєтрам голову надула лалала»
Розпорядження сільського голови Золотниківської сільської ради Теребовлянського району Тернопільської області від 22 серпня 2020 року
«Для вшанування пам’ятті трагічно загиблого Рудика Володимира Володимировича під час військової служби у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримування агресії російської федерації в Луганській області…»
Станом на 22 серпня загинув український військовий
В той же час офіційні зведення за:
— 21 серпня:
«День у районі ООС: 4 обстріли, втрат серед українських військовиків немає»
— 20 серпня:
«На Донбасі 20 серпня зазнав поранення один український військовий – штаб ООС»
КИЇВ. 23 серпня. УНН. На сьогоднішній день вже 28 днів немає бойових втрат на сході держави. Про це сказав Президент Володимир Зеленський на церемонії підняття Державного прапора, передає кореспондент УНН
====
Бойових втрат немає тільки тому, що ви, уй*обки, їх замовчуєте і приховуєте заради уявного «міру» і зустрічі з ху.лом як самоцілі і вищої мрії.
Заради цього як гарматне м’ясо вмирають покинуті, зраджені і забуті Герої, а українці навіть не можуть сказати їм дякую і помолитись за них.
Поделиться:
Загрузка...