FACEBOOK ТАРАНИТЬ ЗеБОТВУ

227
Стає зрозуміло чому ЗЕботва вчора влаштувала галасливу істерику рівня невірної жінки зловленої в чужому ліжку. У них — крупний провал, їм завдали удару піддих.

Щойно Facebook, за допомогою кібер-підрозділів ФБР провів масштабну віртуальну облаву. По Україні було з’ясовано, що 477 аккаунтов, 363 сторінки, 35 груп та 29 Інстаграм-каналів були пов’язані з партією «Слуга народу», і в меншій мірі з підсанкційними у США Андрієм Деркачем та Петром Журавлем. Ще — з Володимиром Гройсманом та Олегом Кулиничем.
У звіті Facebook (він великий і дуже детальний) стверджується, що основними об’єктами інформаційних атак були… па-бам! Петро Порошенко і Віталій Кличко.
Наразі Facebook видалив 105 аккаунтів, 24 сторінки та 5 Інстаграм-аккаунтів, як фейкових так і просто пропаганддистських. На рекламу зазначених сторінок було витрачено 210 тисяч доларів — явно не з прибутків «Кварталу-95». По решті іде робота — бани різного часу тривалості і останні китайські попередження.
Іншими словами Facebook завдав потужного удару по ЗЕботві та позбавив її частини піар-можливостей. Вони не можуть більше в дописах і коментах поширювати побрехеньки про «Порошенко обікрав Україну». Знаючи з якими проблемами стикнулася Марійка Мадзігон, коли завалили її сторінку, я уявляю яка паніка панує зараз в ОПУ в кабінетах Подоляка та Арестовича. Якщо серед ночі почуєте виття з центру столиці — це вони, не інакше.
Пам’ятайте це. Вже було таке, що боти ОПУ завалили Facebook скаргами, і були поваленгі сторінки цілком реальних блогерів, в т ч Марійки Мадзігон. Після того про «ботоферму Порошенка» ЗЕботва і вата ще й зараз верещать до місця і не до місця. Нині прийшов наш час розповісти про безкрайні поля ЗЕботви. Їх зараз як раз косять.
У них паніка. Вони знають, Facebook працює далі. Продовження — буде.
Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Цікаво, а Подоляка позбавлять премії за втрату ботоферми, яку він з любов’ю вибудовував за чорний бюджет від Одміністрації президента?

Виходило відверто так собі, навіть скоріше «по-дибільному», якщо словами класика — всі ці «вєрім-молімся», «сааамий лудший чєловєчний!», «спасибо богу за бубачку!» та «всьо зло от Порошенко!»
Але ж це десятки мільйонів, вкладені в помийки та фейкосмітники, які тепер через спільні дії фейсбуку та ФБР заблоковано з чітким формулюванням про належність до партії «слуґ» та фсбшного Деркача.
Крізіса нєт, розумієте? Вони просто на наші гроші утримують низькопробні пропагандиські ботоферми за подобою ольгінських.
Тепер же з анонімністю буде складніше, тому очікуємо активізації штатних медіаповій, їм тут пощастило — недарма Арєстовіч вчора бєнєфіс влаштував, а гламурний нєврастєнік Скрипін нагадав про себе черговим алколічним угаром.
Чекаємо на гастролі інших чортів типу Сірьоні Іванова, безробітного Найєма та інших Біґусів.
Є така професія, родіну продавати, зі своїми «журналіськими» дупами заодно.
Валерій Прозапас

Тут вот ФБ прикрыл лавочку Слуги народа в ФБ и Инстаграме.
Во-первых, готов поспорить — наши наичестнейшие СМИ, которые заливались лаем по поводу бана страницы Марии Мадзигон в январе, сегодня будут тихонько молчать, да.
Во-вторых, чем занималась ботоферма Зеленского, помимо нападок на Порошенко? Ага, сатиру про Covid-19 гоняла. Сатирики хреновы.
Поделиться:
Загрузка...