Если бы я тогда был президентом

2 405

Зеленский знову видає «Если бы я тогда был президентом, мы бы там все умерли в Крыму, но мы бы туда «зеленых человечков» не пустили».

Та закрийте ж йому рота, кожного разу як воно починає гАвАрить, стає соромно за країну. Де ти був, коли анексували Крим? Так, грав на роялі, отим що показувати не можна, бо самому соромно показати.

Хто всі? Не треба себе пов’язувати з патріотами України, тому що ми пам’ятаємо як ти знущався з українців.

Що зараз заважає відбити Крим? Іди і помирай, ти ж Наполеон Голобородько. Якщо б зелень тоді був президентом, то Украіни вже могло б і не бути. Краще, якщо Зеленський публічно буде виступати під фанеру, запишіть йому текста, бо це й сором вже неможна терпіти. Ганьбіще

Пам’ятаю, як Зеленський проривався з Москви, з гастролей, у окупований Крим… А Київ все не давав його літаку повітряний коридор. Так він потикався-помикався і полетів на гастролі в Краснодар.
А якби старі політики пустили його в Крим, то, звичайно все було б по-другому. А зараз вже нічого зробить не можна, бо ми досі не в НАТО. Сука Байден…
«Якби я тоді був Президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але ми б туди «зелених чоловічків» не пустили»
Ех, як прикро, що тоді і о президента був Турчинов, а не Зеленський. А то б ми всім показали кузькіну мать. Тоді б президент особисто полетів до Крима і всіх би там так розсмішив, що вони б від сміху животи надірвали і померли.
Так би і зупинили агресію. Бо армії на той чай в Україні не було.
Та й проблема була у тому, що росіяни напали у той момент, коли президента взагалі не було. Він ховався у Ростові і запрошував російські війська в Україну. І в нас не було головнокомандувача. Повністю легітимного. І як зазвичай ми не змогли вчасно виставити дзеркальні навчання проти «російських навчань». Росіяни піймали нас в той момент, коли ми були хворі і кволі і скористалися нашою слабкістю. І зроблять так ще й ще у ті моменти, якщо ми знову станемо слабкими.
Можно ще варіанти
«Якби я б був старостою потоку, то ми під Крутами всі б вмерли, але б зупинили більшовиків»
«Якби я тоді був прем’єр міністром Британії, то ми в всі вмерли, але не дали Гітлеру захопити Польшу».
«Якби я був тоді київським князем, то ми б всі вмерли, але б зупинили хана Батия».
«Якби я був тоді головним вождем ацтеків, то ми в всі вмерли, але зупинили конкістадорів»
«Якби я був головним вождем неандертальців, то ми б всі вмерли, але б не вимерли б».
«Якби я був головним тиранозавром, то ми в всі вмерли, але б зупинили той астероід».
Правда є лише одна. Ми б всі вмерли якби президентом у 2014-2015 р.р. був Зеленський.
Вражаюче цікаво виходить. Президент Зеленський, якій під час окупації Криму і початку війни на Донбасі перебував у Росії де знімав чергове кіно — тепер розповідає, що якби він був президентом, то він би помер, але «зеленіх чоловічків» не пустив би.
⚔️А от генерал Дмитро Марченко в той час справді мав всі шанси накласти головою — на власній (!) автівці, вдаючи таксиста, він регулярно їздив до Криму, аби проводити розвідку на блок-постах зайнятих кримським «Беркутом» і росіянами. Потім за плечима Марченка були Ізваринський мішок, ДАП, керівництво Управлінням розвитку матзабезпечення ЗСУ, здійснення реформ, що зробили ЗСУ нинішніми ЗСУ.
🙅🏼‍♂️За президента Зеленського генерала Марченка кинули за грати. І не до військової гауптвахти, а до звичайного СІЗО. Генерала звинуватили ніби бронежилети закуплені для ЗСУ — прострілювалися. Якби не Петро Порошенко який тоді заплатив заставу (20 мільйонів грн, до речі), можливо сидів би генерал за гратами ще й досі — як Ріффмастер.
⚖️20 лютого 2020 р. Печерський суд відмовив прокурорам у продовженні обов’язків для генерала Марченка. Справа тягнеться в режимі «вісяку». Проте — генерал досі лишається під заставою.
🤦🏼Така от правда. Той хто під час захоплення Криму знімав кіно за кошти російського Мінкульту — тепер просторікує, як би він загинув у Криму в боях із «зеленими чоловічками». А той хто тоді справді ризикував життям — потерпає від судів.
☝🏻Зелена реальність — от така.
А зверніть увагу як все ж таки виріс за півтора року правління наш президент.
Тепер у нього у всьому винен не тільки Порошенко — але ще й Трамп, Меркель і Байден.
Це справжня велич, не те що якісь безвізи з вірою та мовою, які навіть на хліб не намажеш.
Прогресувати далі неймовірно складно, але він зможе, вєрім-молімся
Слышь, Козырь! А Ростов, это там?
Алексей Петров:
До Байдена у мене дуже просте питання, «Чому Зеленський ухилявся від мобілізації? Чому не захищав Україну?»
«Если бы я тогда был президентом, мы бы все умерли в Крыму, но «зеленых человечков» не пустили», — Зеленский
Это сказал тот, кто после оккупации Крыма РЕЗКО передумал умирать (воевать, сражаться, биться, драться) за Украину. Снял у…бищный ролик «российские войска не переходят границу, а лишь отодвигают ее вглубь Украины», сравнил ВСУ с тупым бараном и после помчался осваивать деньги бюджета РФ!
Господи! Ну где ты взял это НИЧТОЖЕСТВО на наши головы?
Helgi Shar:
Нагадаю, що це слова чотириразового уклоніста від армії та людини, яка під час війни давала концерти перед російськими олігархами і називала Україну «жінкою легкої поведінки».
А так общается с гражданами Украины один из спикеров Администрации президента. Коммуникация с народом налажена, я щитаю:
Алексей Арестович:
— Дятлы, которые сегодня кричат, что «Зеленский неправильно хочет в НАТО».
Вы уже забыли, как вчера кричали, что он — «ватник и хочет в РФ»?..
Крысы помойные.)
СН виключила зі свого складу Олександра Дубінського.
За це проголосували 198 з 246 нардепів — 80,15% фракції. Проти виключення були 29 депутатів, 19 утримались. Поіменно не озвучували, хто як голосував.
Страх Зе перед Байденом виявися сильнішим, аніж перед Коломойським.
Але «тупий собачий рот» без хазяїна не залишиться: думаю, він вже на шляху до іншого «тупого собачого рота» — Шарія. Вони просто створені один для одного.
Багато хто регоче з фрази Зеленського «Якби я тоді був Президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але ми б туди «зелених чоловічків» не пустили», яку він сказав в своєму інтерв’ю американським журналістам, але це даремно.
Зеленський дійсно міг зупинити анексію Криму. Ось на цьому скріншоті гарно видно, що саме він робив під час анексії Крима. Якщо ви думаєте, що це він жартує зі сцени, то помиляєтесь. Це він не дає захопити Крим та залякує окупантів. Психологично тисне на них. Знищує окупантів не ділом, а жартом. А уявляєте як би потужно він це робив, якби був тоді президентом України? Отож! І це ще без використання піаніно. Тож не треба недооцінювати його потужність! Ітіть!
Поделиться:
Загрузка...