Экватор Ермака и Зеленского

27
Сегодня 20 ноября исполняется ровно половина срока пребывания в должности президента Зеленского. Ровно два года и шесть месяцев назад, 20 мая 2019-го года Владимир Зеленский занял высший пост в государстве.

Но президент не записал видео об этом событии с каким-то рассказом о пройденном пути, не выступил с отчетом. Верховный Главнокомандующий не прокомментировал выступление экс-начальника ГУР Минобороны Василия Бурбы. Нет времени.
Потому что свой политический экватор президент Зеленский проводит, по данным наших источников, в президентской резиденции «Синьогора» в Ивано-Франковской области, где в кругу друзей скромно отмечает свой день рождения глава офиса президента Андрей Ермак. День рождения Ермака — 21 ноября, завтра Ермаку исполнится 50 лет, у него тоже экватор.
Надеюсь, они вовремя вылетят в Киев, ведь завтра День Достоинства и Свободы, президент вместе с руководством офиса, с Ермаком, Татаровым и Демченко должны возлагать цветы к мемориалу Небесной сотни, почтить память погибших героев, произнести речь, ответить журналистам на вопросы.
Вот такой символизм.
Юрій Бутусов
Ви ж розумієте, що коли людина такого рівня виходить на широкий загал, щоб розповісти, як Зеленський і компанія зливають роботу розвідки, то в державі все дуже не добре. М’яко кажучи.
Василь Бурбак, екс-керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал-полковник, учасник бойових дій. І Володимир Зеленський, президент України, шоумен, актор, комік, режисер, продюсер, сценарист (за Вікіпедією).
Бойовий генерал і уклоніст. Я уявляю собі, ЩО відчував Бурба кожного разу, коли доповідав людині, яка продовжує грати роль президента.
Послухайте виступ Бурби. Там є відповіді практично на всі запитання з приводу проваленої спецоперації. І про роль вищих посадових персон держави. І про те, як людина, яка має керувати скрепками, керує військовими спецопеціями.
Бурба прямо каже, що підозрює «крота» у структурі розвідки.
Бурба також розповідає про те, як звільняють профі, як їх позбавляють охорони, відбирають документи прикриття. Самого Бурбу було звільнено з посади блискавично. Якраз тоді, коли він вимагав почати перевірку щодо провалу спецоперації по виманюванню російських найманців.
А прізвища розвідників на всю країну оголошує Безугла, голова ТСК Верховної Ради України.
Мені цікаво, як зараз оця зелена камарилья буде захищати свого напівшостого? Він небезпечний не лише через свою тупість. А саме через ту шкоду і зраду, яке несе його керівництво однією із найбільших країн в Європі, що 8-й рік втрачає людей на російсько-українській війні.
Розвідка — це структура, яка формується роками. Це дорого. Тяжко. Довго. І ось так, в одну мить, позбавлятися???
Безпека самого Бурби — питання відкрите. Тому що ніхто не може врятуватися, коли стає мішеню. Він тут каже про те, що дуже добре все розуміє. І немає сумніву, що розуміє.
І я дуже сподіваюсь, що вищі посадові особи держави будуть відповідати за оці всі речі. Якщо, звісно, не встигнуть втекти.

Поделиться:
Загрузка...