Экспорт украинской молочной продукции в Китай вырос на 1000%

219

Украина в 2017 г. увеличила экспорт молокопродуктов в Китай в девять раз или на 1000% по сравнению с аналогичным пятимесячным периодом минувшего года.

Об этом в Facebook написал экономист инвестиционного отдела ФАО (Продовольственная и сельскохозяйственная организация ООН ) Андрей Ярмак.

По его словам, Украина занимает 21-е место среди экспортеров молокопродуктов в Китай, причем основным экспортируемым товаром стала сухая сыворотка, которой продали почти на $4 млн.

Он добавил, что лидером среди поставщиков молочной продукции в Китай с огромным отрывом от других стран является Новая Зеландия. На молокопродукты этой страны китайские импортеры тратят свыше $ 250 млн ежемесячно.

«Для сравнения, США, которые находятся на втором месте, поставляют в 7,5 раз меньше продукции. А Украина — в 44 раза меньше, чем США «, — отметил Ярмак, подчеркнув, что потенциал рынка позволяет украинскому молочному бизнесу нарастить поставки в Китай.

Ранее сообщалось, что количество украинских предприятий, которые получили право экспортировать пищевые продукты животного происхождения в 2016-2017 гг. увеличилось с 667 до 715.

P.S. Вінницький молочний завод «Рошен» отримав право експорту в Китай

Вінницький молочний завод «Рошен» отримав право експорту в Китай. Спектр молочної продукції, яку підприємство тепер може туди поставляти, досить широкий – молоко сухе незбиране, частково знежирене сухе молоко, підсолоджене сухе молоко, сухе знежирене молоко, ароматизоване сухе молоко, згущене молоко, масло і інший молочний жир.

«Якісна продукція – це лише 50% успішного експорту, решта 50% – виконання взятих на себе зобов’язань, дотримання графіків та обсягів поставок», – коментує Дмитро Рощупкин, генеральний директор Вінницького молочного заводу «Рошен».

ВМЗ «Рошен» є основним постачальником сировини для фабрик ROSHEN. На сьогоднішній день продукція заводу експортується в 43 країн світу, а саме країн ЄС, Азії, Північної та Південної Америки, Африки. У 2016 році обсяг виробництва склав 34,8 тис. тонн., З яких на експортні ринки було поставлено 10,7 тис. тонн.

ВАТ “Вінницький молочний завод «Рошен»почав свою виробничу діяльність в червні 2014 року. При проектуванні і будівництві підприємства були враховані всі вимоги міжнародних стандартів в сфері якості та безпеки харчових продуктів.

Завод комплексно оснащений найсучаснішим обладнанням від провідного світового виробника компанії «Тetra Pak» і контролюється програмою управління виробництвом «Tetra Plant MAster» протягом усього виробничого процесу. Всі інженерні ділянки обладнані передовими світовими агрегатами і технологіями поставок енергоресурсів.

Потужність виробничих ліній дозволяє виробляти на добу до 50 тонн сухих молочних продуктів, до 20 тонн масла, до 10 тонн молочного жиру і до 80 тонн згущеного молока.

Якість продукції, що випускається ретельно контролюється на всіх етапах виробничого процесу, починаючи з прийому молочної сировини і до тестового контролю готового продукту. Комп’ютеризована система лабораторного контролю відповідає всім критеріям міжнародних стандартів. На підприємстві впроваджена система управління якістю та безпекою харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000.

Відповідність систем управління якістю та безпекою харчових продуктів підтверджено сертифікатами міжнародної аудиторської компанії «Bureu Veritas». Навесні 2016 завод успішно пройшов аудит і отримав сертифікат харчової безпеки FSSC-22000. У сертифікованої лабораторії підприємства здійснюється постійний контроль на відповідність ГОСТ і міжнародним стандартам. Виготовлена продукція регулярно проходить сертифікацію на відповідність вимогам стандартів «Коsher» і «Halal».

Поделиться:
Загрузка...