Дві м’ясорубки Бубочки

205
Вся стрічка в Дубинському. Ну сказав хлопець те, що і так всі знали. А ви накинулися, злі таки…
Подумаєш, найвпливовіший політик всесвіту вирішив «побути великим» і пограти в «велику політику». Прямо тим самим, чим грав на роялі.
Правда виявилося, що «те саме» він засунув в м’ясорубку, яку тепер не поспішаючи і з задоволенням почне закручувати той самий «світовий політикум». Так прийнято.
Особливо коли одночасно порушуєш закони своєї і чужої країни одним махом.
Ось тільки м’ясорубки тепер вже дві. Одна велика і міжнародна — на рояльному органі.
А друга бовтається трохи нижче «, і її вже почала закручувати одна засмучена бородата бабуся. Яка дурного онука в президенти відправила. А він тепер зі страху робить бабусі» козу «- щоб не піти головним паровозом за всіма бабусиними справами.
Ось і Дубинський, не хоче «йти паровозом (тим більше бабуся схвалює). І включає Павлика Морозова, бадьоро здаючи своїх вчорашніх» зелених братів «і особисто сонцеликого Зе.
І бабусі теж не хочеться «тягнути строк» самій. Тому, що їй, з її «букетом паспортів» — запросто може світити близький контакт, з добрими американськими федералами. І затишна ґратчаста вілла. Десь років на триста за сукупністю.
Тому, коронований з нагоди онучок повинен крутитися вужем на сковорідці. Тому, що м’ясорубки на яйцях висить аж дві. Змагання у них.
Та ось біда. Уповільнення однієї — автоматично прискорює іншу.
І варіант тут один. Рано чи пізно, він одночасно залишитися без інструменту для гри на роялі (прощавай повернення на сцену) і маленьких боягузливих кульок, що бовтаються нижче.
Але це й добре. Коли прийде час співати тенором в суді, і здавати всіх, від бабусі до друзів по забавкам з бюджетом і інтересами країни — це буде принаймні красиво.
А поки нам доведеться напружитися, і з’їсти досить попкорну. Це вже не любов жаби з гадюкою. Це починається дивовижний забіг — «здай партнера першим».
Як пророчо говорив Володимир Олександрович, в інтерв’ю про «плівки Порошенко-Байдена» — «Їх чекає багато пригод, і багато вироків!»
Тільки він трошки помилявся, кого це — «їх». Тепер він це відчує. Через м’ясорубку.
А мене, ось, цікавість роздирає.
Тут, недавно, Байдена запитали, чи вважає він путина вбивцею. І той дав просту відповідь — «так». Тому, що Джо — чесний хлопець.
І мені от цікаво, коли йому злі журналісти зададуть питання, чи вважає він нашу Бубочку — долбодятлом. Він точно просто відповість «так»? Або таки назве його довбо***ом?
Поделиться:
Загрузка...