Две Украины с разницей в 1 год

87

Олег Леусенко:
Как вы свое европейское вчера променяли на быдлоганско-капитулянтское сегодня, ушльопки зебильные? Я много в жизни видел придурков, но чтобы так массово в одном месте — впервые.

Денис Казанский:
«Це абсурд, простягати руку німцям при працюючому Освенцимі».
Найкраще, що було сказано щодо Сивохо та його платформи примирення. Це пише людина, яка провела 2 роки у концтаборі «Ізоляція» та на підвалах у Донецьку, а не чула про війну десь по телебаченню, як Сергій Сивохо.

Примирення можна досягти, коли цього хочуть обидві сторони конфлікту. А коли одна зі сторін поставила собі завдання «дійти до Києва» та продовжує калічити та саджати на підвали українських громадян тільки за те, що вони співчувають власній державі, жодна платформа не допоможе.

Helgi Sharp:
Медведчук ездил в Москву. Козак летал в Минск. Таран сказал, что нам не до НАТО.
На выходе «платформа примирения» имени Сивохо и прямые переговоры с террористами имени Зеленского.
Кремль убивает всё больше, а наш главнокомандующий становится перед ним на колени всё чаще.
Не принципиальность и жёсткая ответка, а сопли, виляния, игра в поддавки.
Путин офуевает от того, как просто работает его план.
План по легализации его марионеток и принуждению нас к «миру» на условиях Москвы.

Йозеф Кнехт:
В’ятрович подав до СБУ заяву про порушення кримінальної справи щодо Єрмака та Кучми. Це абсолютно вірний крок. Варто відзначити, що коли країна за крок від прірви, то її рятують не єврооптимісти, не антикорупціонери, а патріоти, яким безумовно є В’ятрович. Дякую.

Демократична Сокира:
Архітектор цього документу і головний російський лобіст України, керівник Офісу президента Андрій Єрмак має бути заарештований і притягнутий до відповідальності по ст. 111 Кримінального кодексу України («Державна зрада»).

ЗеБєня:
Завжди казав і кажу, шо у п’ятницю 13 не можна будувати плани на майбутнє та підписувати будь-які доленосні документи. Але звідки про це було знати антиукраїнського режиму ватника Зеленського? Група зрадників, шо була у Минську може летіти одним літаком до Росії.

Юрий Бирюков:
Так-с… В стране будущая/неопределенная/скрываемая эпидемия коронавируса.
В экономике полная жопа, это я сейчас очень и очень мягко так говорю, дабы не забанили.
В Минске подписана фактическая капитуляция, где вывели Россию из участников войны, нежно назвав эту гниль — наблюдателем.
Это так, по поверхности, за пару последних дней.
А помните как мы мило так ерничали? Типа: поехал в Париж — сгорел Нотр-Дам, поехал в Оман — умер султан. Там длинный список был, да. И голос разума настойчиво спрашивал: «А как же тут, у нас, в Украине? Ведь оно же бОльшую часть времени тут проводит!». Помните, да?
Да-да.

Останній реченець:
Єрмак на Прямому: «Я прошу вас не перекручувати факти! Ні про які, так звані, ОРДЛО не йде мова! Мова йде про, окремі райони Донецької та Луганської областей».
— Ти дебіл? Окремі райони Донецької та Луганської областей це і є О-Р-Д-Л-О!

Дмитрий Чекалкин

Поделиться:
Загрузка...