Духовный лидер

84
Голова партії «Слуга народу», перший заступник керівника фракції партії у Верховній Раді Олександр Корнієнко заявив, що президент Зеленський є для своєї команди «духовним лідером»…

Юрій Каракай:
Аятолла Зеленски, духовный лидер
Львовский метрополитен:
Элитная квартира Зеленского (Грушевского 9А) находится на расстоянии 1км от Офиса Президента. 5 минут ехать на велике. Но Голобородько гораздо комфортнее возить свою ж@пу кортежем мерседесов на госдачу в Конча-Заспу. Просто там бассейн, бильярд, сауна, солярий. «Слуга народа», чо.
Каледонія 25%гідності+75%мізантропії:
Как по мне, то, что оно свою хату продало говорит о том, что оно не собирается в Украине потом оставаться. Боится денежки потерять, все продает и наверное выводит на счета.
Fursa Sergey:
Украина бьет рекорды по залетам. Сначала из-за атаки на независимость НБУ пришлось отменить выпуск еврооблигаций. А потом, как оказалось, Украина не получила и деньги Мирового Банка, о выделении которых уже было принято решение. Что тоже беспрецедентное событие.
Hellis:
ну что…. траурные венки от дома Смолия можно смело переносить под резиденцию Зеленского.
Роман Доник:
Ожидание- «Прозрачный офис», «Нехай у цих резиденціях живуть дітки якісь»
Реальность — «Зеленський мешкає у відремонтованій на держкошт дачі Кучми.»
«Кортежі – нах*! Пільги ваші – нах*! Дачі – нах*!» сказав актор Зеленський і завоював виборців…
Вже за місяць!!! після інавгурації тепер вже президент Зеленський поїхав з родиною дивитись «перевіряти» президентську дачу в Конча Заспі, на якій після Кучми 10 років жив Ющенко.
Йозеф Кнехт:
Мало Вам було кортежів? Тепер будете платити за резиденцію Вови Оманського.
Yevgen Zinchenko:
фраза «президент Зеленський збрехав» завжди перебуває поруч зі словом «знову».
Юрій Каракай:
Экономику разрушил не карантин, а избранный вами кретин.
Слухи о том, что Зеленский не лох, оказались сильно преувеличенными.
Сметанат борщу:
Це Порошенко підставив зельонського, підсунувши йому викокосний рік.
НепоганаТетяна:
«Справа Свинарчуків»мала величезне значення для історії України, для десятків мільйонів людей.Це фактично, змінило рух розвитку країни.Це підсудна справа для Бігуса,чи йому все зійде з рук? Бо і у фінансовому плані мільйонні втрати для держави.
Один Коломойський скільки вартує.
Юрій Каракай:
Бігус. При нормальній хунті його «розслідування» ніколи б не опублікували, просто б розтріляли його тихо, без зайвого галасу і розгалосу.
Під час війни Свинарчук, з під носа у ФСБ, крав військове обладнання на складах Російської Федерації, нелегально переправляв його через кордон (читай лінію фронту) і постачав ЗСУ.
Так, звісно, що не міг надати митні декларації і розписки російських чиновників та силовиків в отримані ними хабарів, але безумовно, що ті хабарі складали значну частину витрат.
Порохоботами почали називати всіх тих, хто намагається протидіяти інформаційній агресії росіії. Агресія РоССії в інформаційному просторі, була значно сильнішою по відношенню до України ніж наприклад до США та її союзників. 24 анал займає достойне місці в агресії проти України.
І будуть гріценки, лещенки, наєми, семенченки і їм подібні все своє життя ненавидіти того, хто своїм існувнням доводить їх нікчемність. Так було завжди — нікчеми завжди ненавиділи та заздрили успішним та талановитим.
“Порошенко, почему не сидит Медведчук?”, — кричали Зе-патриоты.
“Уверен, Медведчук финансируется из РФ, но мы все должны жить по закону”, — Зеленский
Поделиться:
Загрузка...