DP World інвестував в буксирний ринок України, і вже почав надавати буксирні послуги в порту «Південний»

130

Компанія P&O Maritime, на 100% належить найбільшому світовому портовому оператору DP World Group, з січня 2018 року надавати буксирні послуги в порту «Південний».

Про це повідомляють Порти України.

P&O Maritime придбала контроль над українською буксирною компанією LB Shipping, повідомляє прес-служба інвестиційної компанії SD Capital, яка виступила співінвестором угоди. Сума угоди не розголошується.

Договір про придбання контролю й управління був підписаний партнером SD Capital Андрієм Ставніцером і генеральним директором DP World Group Султаном Ахмедом бін Сулайемом в листопаді 2017 року, після візиту Президента України Петра Порошенка в штаб-квартиру DP World Group в ОЕА. В рамках цього візиту керівник DP World Group підтвердив наміри компанії інвестувати в портову галузь України, і лише через місяць підтвердив це на ділі.

За словами Андрія Ставніцера, покупка бізнесу в Україні таким гігантом, як P & O Maritime – найбільша exit-угода в країні за останні кілька років.

«Це дуже добрий початок року для всього інвестиційного ринку України, і ринку private-equity особливо. Це важлива новина для держави та чиновників – ми привели ще одного стратегічного інвестора, крім Cargill. Вагомий аргумент для переговорів, замість тисячі обіцянок, від яких вже всі втомилися », – заявив партнер SD Capital.

Досвід і ресурси DP World Group принесуть інфраструктурі України нові стандарти якості, здорову ринкову конкуренцію і прозорість. Упевнений, ця угода – початок великого співробітництва. Ми продовжимо розвивати галузь, і разом доб’ємося того, що в українських портах судновласники зможуть отримувати сервіс світового рівня, – прокоментував партнер SD Capital Філіп Грушко.

Глава правління і генеральний директор DP World Group Султан Ахмед бін Сулайєм вважає, що Україна може стати ключовим торговим хабом між Європою, Середнім Сходом і Азією. «Ми дуже раді можливості співпрацювати з SD Capital, і впевнені, що наше партнерство буде сприяти загальному економічному зростанню країни», – прокоментував він.

P&O Maritime – глобальний оператор портових послуг, створений у Великобританії в 1834 році. Компанія надає різні портові послуги в усьому світі, має в своєму розпорядженні власним флотом з буксирів, швартових судів, науково-дослідних суден, пасажирських і круїзних лайнерів. У 2006 році P & O Maritime була придбана DP World Group.

DP World Group – один з найбільших портових операторів світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в ОАЕ, в порту Джебел-Алі (Дубаї). Компанія оперує 78 морськими та наземними терміналами в 40 країнах світу, а також управляє 50 суміжними бізнесами.

Інвестиційна компанія SD Capital створена в 2016 році Андрієм Ставніцером, співвласником і генеральним директором найбільшого українського порту ТІС, і Філіпом Грушко, директором ТИС з розвитку бізнесу. SD Capital співпрацює зі світовими та локальними компаніями, щоб максимально збільшувати цінність інвестицій в українську економіку. У 2016 році команда SD Capital реалізувала найбільшу інвестиційну угоду України з компанією Cargill.

 

Поделиться:
Загрузка...