Дорога автократа

344
Не знаю, хто «УЗеленського» (тм) взяв на себе роль завідуючого тітушками. Можливо Коля Котлета, можливо бородатий депутат-борцуха, можливо ще хтось. Я в них не дуже зараз розбираюсь.

Але принагідно хочеться нагадати цьому комусь про долю Олега Івановича Калашнікова, головного організатора «Антимайдану» та тітушковода «Партії регіонів». Олега Івановича, нагадаю, було вбито о 2015. Небезпідставно підозрювалося, що з метою усунення посередника, щоби мовчання Олега Івановича було зцементовано не тільки фігурально, — твердими донецькими словом пацана, а в прямому сенсі — могильною плитою. Я розумію, що знання історії, навіть новітньої — не сильна сторона Зеленського, Єрмака та інших, але все ж таки!
Звичайно послати тітушок на штурм будинку Порошенка, який, подобається вам чи ні, є головною фігурою проукраїнської опозиції, в один день із зривом конкурсу щодо САП — це красномовний сигнал. Сигнал про те, що на карті світу ми поступово зміщуємося з європейського континенту ближче до південноамериканського. Ще звичайно не Гаїті, але вже не Східна Європа.
При цьому при всьому, в тому що відбувається мене бентежить єдине. Я багато років захоплююсь саме диктаторськими режимами. Вони цікаві передусім тим, що де б не відбувався розквіт такого режиму, на якому континенті, в суспільстві якого віросповідання, кольору шкіри, соціальної моделі — такі режими ростуть дуже подібними один до одного. Диктатури, впевнений, можуть розповісти нам щось важливе про себе, як про біологічний вид. Вид, який прагне домінувати над іншими, вид який недалеко втік від первісної дикості.
Але зараз не про це. Так ось, однією із спільних рис автократів є готовність не просто кидати опонентів до в’язниці, придушувати свободи, навіть вбивати. Ні, їх єднає готовність самим померти за свою владу. Влада для них — кращий саван. Демократія, інститути, гарантії, правила, конституції, парламенти були вигадані як раз тими і для тих, хто не був готовий вмирати заради абсолютної влади у грі з нульовою сумою. Або я, або всі інші. Ні, людство поступово прийшло до того, що заради загального та індивідуального блага потрібно владою взаємно ділитися та не допускати концентрації влади в одних руках. Бо ця концентрація призводить до кризи, деградації та краху.
Автократи пливуть проти цієї течії. Настільки в них сильний інстинкт влади. Вони ризикують під час боротьби за владу. Вбивають. І часто платять за свої рішення власним життям.
Ось був такий собі Віктор Янукович. В нього були справжні тітушки, куди цьому дитячому садку. Надійний та жорстокий кримінальний елемент. В нього була мафія. В нього були осоловівші від безкарності ще в 90-х донецькі менти. Беркут в нього був. Путін навіть. В нього було все для втримання влади. Але у ключовий момент, коли кров вже лилася рікою, він вирішив, що живим без Межигірря йому все ж таки краще, ніж мертвим з. І його влада на цьому закінчилася.
Дорога автократа, Володимир Олександрович, — як гірськолижний спуск на чорній трасі вночі. Починається повільно, потім додає в мить трохи гостроти. Настає момент, коли усе ще контрольовано, ти відчуваєш себе королем гори, володарем стихії. Але потім швидкість зростає. Дерева пролітають повз. Кожен наступний метр дається з більшим ризиком. Кров застилає очі, сердце вискакує з грудей, ноги не тримають. Настає переломна секунда, коли зупинитися вже неможливо, падати на бік пізно — відірве руки-ноги. Донизу, донизу, донизу. Цілим або розірваними на шмаття, шлях тільки один.
У вас, Володимир Олександрович, на цій трасі як раз настає фаза ейфорії та відчуття всемогутності. Але попри емоції — попереду провалля. Впасти та зійти з траси — це правильний, раціональний вибір. Але чим далі — тим це буде складніше. А з якоїсь миті — неможливо…
Sergey Vysotsky

Это они не мучаются. Мучиться они будут потом. Вот донецкая титушня в Мариинском парке не мучилась. Завидовала, здобой исходила, слюной давилась, это да. Но мучились они потом, в окопах, когда из титушни переквалифицировалась в опачленцев ДНР. А потом уж и отмучились.
И кукловоды титушечные отмучились. Кто под дверями свой квартиры, как Калашников, а кто уже и в любименькой Россиюшке в кафе Ветерок, как Жилин.
Какими же надо быть дибилами, чтоб разворачивать титушечные сценарии при том, что все предыдущие сколь-нибудь громкие политические титушечные сценарии всегда заканчивались катастрофой. Для сценаристов.
Светлана Самборска

Це Козин. В ці хвилини — Банкова найняла тітуханів атакувати будинок Порошенка. Наші з ГО «Res_Publica. Брати по Зброї» підтягнулися підтримувати порядок. Гопота із газом і металевими штирями нападає на ветеранів російсько-української війни. Україна 2021. Зеленський, яке ж ти їбануте на всю голову сцикло. Наші потребують підмоги. Можна силою, можна чаєм і бутерами. Цей треш Зеля і Єрмак проплатили на дві доби.

Віталій Гайдукевич

Під будинком Порошенка почалися сутички протестувальників та прихильників Порошенка.

Тітушки ОП Зеленського просто зараз продовжують бійню біля будинку Порошенка.
На місці присутні неповнолітні.
Все це відбувається за 700 гривень на одну особу.
Зеленський так хоче перебити офшорний скандал та всі можливі і неможливі злочини, що влада готова йти на найбільш божевільні вчинки.
Ну що ж. Думаю навряд вийде.
За одними офшорами будуть інші офшори. За одними зашкварами нові.
Брехнею світ пройдеш,а назад не повернешся.

Офіс президента зажадав від НБУ надрукувати 100 млрд грн. Гроші хочуть надіслати до Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) для того, щоб компенсувати відмову від підвищення тарифів на опалення і гарячу воду.
➡️ В Мінфіні та у Нацбанку до такої ідеї поставилися негативно. Якщо вони під тиском ОП підуть на такий крок, рівень інфляції стримати не вдасться. А це за умови, що мінімальна зарплата у 2022-му зросте всього на 200 грн.
➡️ Між тим, Зе пообіцяв звільненням тим, хто не виконає цю вказівку. Здається, у найвеличнішого зовсім зірвало дах і він пішов не тільки по політичному, але й по економічному бєспрєдєлу.
Helgi Sharp
На часах 23:00. «Ваааашеее вреееемяяя истееееклооо».
Словно по щелчку пальцами, титушня рассосалась по близлежащим подворотням. Приглушённый шелест купюр и тихое бормотание. Группами по десять человек, титушки растворились в ночи…
Ждём вторую смену «обуренных громадян» с Банковой…
Поделиться:
Загрузка...