Доповідь по справі Журавля

249
Я говорив вам, що тепер ми працюємо разом з досвідченими адвокатами. І можемо передбачити — як буде розвиватися справа. І робити висновки. І вживати дії саме тоді, коли вони потрібні.

Ми не запрошували вас на розгляд скарги ДБР в апеляційному суді. Оскільки розуміли, що запущений процес «апеляційного пінг-понгу» спрямований виключно на те щоб максимально затягнути справу.
На перше засідання традиційно не з’явився представник ДБР. А сьогодні, Апеляційний Суд міста Києва, прийняв рішення — задовольнити скаргу ДБР.
Це означає, що справу знову повернуто до Печерського суду. На повторний розгляд. Хоча суд вже прийняв рішення, що зобов’язало ДБР внести справу до Єдиного Державного реєстру. І розпочати всі дії, яких вимагає Закон.
Ну ОК. До спроб «замотати» нас ми готові. 22 березня ми отримаємо остаточне рішення Апеляційного Суду. Після чого Печерський Суд призначить новий розгляд справи по суті.
І ми вам повідомимо, коли це буде.
Нас не вийде взяти змором. І ми готові за всіма параметрами до продовження боротьби.
Мало того, ми повним ходом ведемо роботу по конкретному входженню в уже існуючі справи.
І якщо хтось розраховує, що ми будемо втомлюватися — вони помиляються. Це нас тільки злить.
А злість — відмінне паливо для для подальшої діяльності. Здорова злість, плюс професіоналізм юристів — це відмінний коктейль.
Відповідати доведеться. Всім, хто несе відповідальність за загибель морпіхів. І всім хто брехав, і витирав ноги об їх пам’ять.
Ми не відступимо. Чекайте. Спіть погано.
Це поки вам здається, що у вас «все вирішено».
Поделиться:
Загрузка...