Добрехалися? Як Банкова дала задню в «Вагнергейті»

52

Що насправді турбує Російську Федерацію? Чи причетний Володимир Зеленський до зливу «вагнерівської» спецоперації? Та як українська влада сама себе зловила на брехні?

У свіжому випуску «Без цензури» Марина Данилюк-Ярмолаєва аналізує, як влада готується пом’якшити майбутній репутаційний удар після понад року брехні про «вагнергейт».

Днями міжнародна група розслідувачів Bellingcat анонсувала двогодинний фільм-розслідування у справі «вагнерівців». Влада приготувалася пом’якшити удар і зібрала ТСК, за результатами засідання якої Мар’яна Безугла фактично виставила президента Зеленського брехуном. 

Нагадаємо, вночі 29 липня 2020 року в Білорусі затримали 32 іноземних бойовиків. За даними білоруського державного інформагентства БЕЛТА, це росіяни з ПВК Вагнера. Вони прибули до Білорусі, щоб дестабілізувати ситуацію напередодні президентських виборів. Частина затриманих значаться в базі «Миротворця» як ті, хто воював на Донбасі і в Сирії. Російський терорист Захар Прилєпін підтвердив, що серед затриманих в Білорусі найманців є колишні бойовики його «батальйону».

14 серпня Білорусь видала Російській Федерації 32 бойовиків ПВК «Вагнер», проігнорувавши запит України на їх екстрадицію.

Юрій Бутусов заявив, що бойовиків ПВК Вагнера в Білорусі насправді планувала затримати Україна, але спецоперація зірвалася. 

Поделиться:
Загрузка...