До влади повернувся Антимайдан

279
Сім років пройшло з того трагічного ранку 18 лютого, коли Україна втратила десятки своїх найкращих синів та доньок. І через сім років судять не вбивць, а тих, кого катували, проти кого здійснювали замахи на життя.
Достатньо красномовний приклад Тетяни Чорновол, яка пережила замах, вижила під час подій на Майдані. Сьогодні ця влада намагається запроторити її за ґрати. А разом з нею багато інших добровольців і волонтерів, які боронили і боронять нашу державу, нашу честь і гідність.
Чому так трапилося? До влади повернувся Антимайдан. Коли люди Януковича і його поплічника Портнова увійшли до владних кабінетів. Як вони туди потрапили? Зусиллями пана Зеленського. Як вони отримали контроль над правоохоронною та суддівською системою? Зусиллями пана Зеленського. Яким чином руйнується справа Майдану, коли за вимогою Путіна, за вказівкою пана Зеленського з-під варти звільняються вбивці — співробітники «Беркуту» — і віддаються Путіну, щоб зруйнувати справи Майдану. Це — позиція теперішньої влади.
Петро Порошенко
До річниці Революції Гідності
беркутівці — виконавці злочинних наказів, випущені, обміняні, повернулися назад;
колишніх ворогів Майдану призначено на посаду. Екс-адвокат Януковича Бабіков — очолював ДБР. Олег Татаров був заступником голови Офісу президента;
по-звірячому побита під час Майдану Тетяна Чорновол — ходить на допити і перебуває під судом, який розповідає в ухвалах про «масові заворушення»;
генпрокурор Венедиктова пропонувала скасувати амністію для учасників Майдану;
Портнов викидає інформацію про Революцію Гідності з підручників Історії України;
проти керівників Музею Мадану, будівництво якого заблоковано прокуратурою і урядом — порушено кримінальну справу;
справи Майдану не рухаються;
пропрезидентский депутат Бужанський заявляє, що Майдан розділяє людей на переможців і тих хто програв, і що так країну можна тільки розколювати далі. Пропрезидентский Депутат Гетманцев називає Майдан трагедією, якій оцінку дадуть нащадки. Пропрезидентський депутат Шевченко не заявляє нічого — він просто гостює то на російськолму ТБ, то в Білорусі Лукашенка.
І так. Верховна рада прийняла постанову, якою визнала Революцію Гідності одним з ключових моментів створення Української держави.
Здається — вичерпно.
Helgi Sharp
P.S. Заступнику глави Офісу президента Олегу Татарову у останні місяці режиму Януковича вручили «Заслуженого юриста України» за «впровадження рішень президента»

Про це йдеться в розслідуванні проєкту «Схеми», передає «Радіо Свобода».

Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров у розпал Революції гідності отримав звання «Заслужений юрист України» від Віктора Януковича за особистим поданням тодішнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка – «за впровадження в життя рішень президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів, спрямовуючи зусилля підлеглих працівників на посилення боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку в державі».

Зазначається, що на момент нагородження Олег Татаров обіймав посаду заступника керівника Головного слідчого управління МВС і регулярно публічно коментував події на Майдані, розповсюджуючи звинувачення на адресу активістів.

Подання щодо нагородження Олега Татарова на ім’я тодішнього президента Віктора Януковича Віталій Захарченко вніс 16 грудня 2013 року.

Поделиться:
Загрузка...