Окупанти продовжують зазнавати значних втрат, про що свідчить велика кількість тіл, які доставляються до моргів у Росії.
Про це повідомляється в зведенні Генерального штабу ЗСУ.
«Так, 5 січня, з Ростова-на-Дону до Кемеровської області прибув потяг із заповненими мертвими військовослужбовцями рф рефрижераторами. Тіла мають розвантажити до місцевих моргів», — йдеться в повідомленні Генштабу.
![]()
![]()
На ділянці фронту Бахмут — Соледар.
Знищені російські окупанти на промерзлому українському чорноземі.
![]()
ССО на Різдво у районі Бахмута знищує штурмові групи «вагнерівців».
Група «Мадяра» з самого ранку вже працює по знищенню піхоти «вагнерівців»
Район Бахмуту.