До 50% больных украинцев: Зеленский спрогнозировал сценарии распространения эпидемии

3 291

Президент Владимир Зеленский прогнозирует три возможных сценария распространения эпидемии коронавируса в Украине.

Об этом заявил глава государства в видеообращении.

«Сегодня фактически есть три сценария развития событий. Первый — от 3 до 5% одновременно больных коронавирусом. Это очень болезненные цифры, но такой сценарий не является катастрофой. Поэтому мы должны быть собранными и дисциплинированными: продолжить самоизоляцию, соблюдать правила гигиены и не выходить на улицу без надобности. Тогда мы переживем этот шторм. Второй сценарий — 25% больных. Третий — более 50% одновременно больных коронавирусом. Второго и тем более третьего сценария наша медицинская система не выдержит. Наши врачи не выдержат одновременного наплыва такого количества больных», — сказал он.

Зеленский отметил, что «солнечная погода, парки, пляжи, шашлыки» подождут, потому что все это — ничто по сравнению с собственным здоровьем и жизнью.

«Коронавирус обязательно пройдет и впереди у нас будет много работы. Всем нам вместе строить успешную и процветающую страну. Страну сорока, а не двадцати миллионов людей. Я сейчас никого не пугаю, но время осознать, что все это не шутки», — добавил глава государства.

P.S.

3% хворих це справді «найкращий сценарій Зеленського». Краще не напишеш.

1,2 млн хворих українців.
В 15 разів більше ніж в Китаї.

Чоткий борець з епідемією…

Слухайте, вони не збираються нікого рятувати. Вони прямо кажуть, що в кращому випадку просто перехворіє 1,2 мільйони українців. В гіршому — 20 мільйонів. Хто помре — той помре. Се ля ві. Лучше хватай што успєєш.

Тупість з обранням цієї мразі ми будемо вихаркувати ще довго. Сам по собі небезпечний вірус ця істота перетворила в біологічну зброю. Вже навіть не йдеться про бездіяльність і безпорадність просто дебіла, що виявився неспроможним, бо все життя лише розважав олігархів у банях. Він звільняє двох міністрів охорони здоров’я в розпал епідемії, створює тисняву на кордоні і на зупинках, щоб вірус краще розповсюджувався, відбирає в людей маски, наче дєдушка зі щупом в 33му.
Це війна на знищення українців. Або ми робимо їх разом, або здихаємо, як худоба.

Джон Сміт

Зеленський у новому «ролику» лякає дефолтом.

Вимагає прийняти «життєво важливі закони», які дадуть змогу отримати кредит від МВФ.
Тільки хто довів країну до переддефолтного стану? Коронавірус? «Погані бояри»? Ненависний МВФ у серіалі «слуга народу»?

Ні. До критичного стану країну довели уряди Зеленського. Некомпетентні. Безвідповідальні. Уряди, який всадив в крісла сам Зеленський. До кричущого стану економіку довела монобільшість Зеленського, яку він сам всадив в крісла ВР. Фотографи, тамади, ресторатори, бізнесмени, слуги олігархів тощо.

Це саме за президенства Зеленського країна майже рік не отримує жодного кредитування від міжнародних партнерів та втрачає інвестиції. Втрачає міжнародні позиції. Втрачає свою суб‘єктність.

А потім вже коронавірус. Непідготовлена країна, що опинилася на роздоріжжі проданих масок та міністрів, що вважають старших людей «трупами».

Тому, кредити МВФ — це добре. Нарешті комусь почало доходити, що далі — пекельний крах. Чи не запізно? Мабуть ще ні. Але ми вже на межі. І долар по 30 може стати казочкою, порівняно з тим що пророкують відомі економісти та експерти.

Андрій Смолій

Отже, чергове відеозвернення від Президента України.
Друге поспіль, яке знімається не в кабінеті, а на фоні кабінету. Тобто, Президент в цей час може бути де завгодно: вдома, в Маєтку, в Швеції, де, як кажуть, зараз його сім’я.
Ви ж давно не бачили «випадкових» фото президента в магазинах, на вулиці? Він взагалі в Україні?
Але це вже неважливо, бо його і не було. Більшість вже переконалася, що віртуальний щирий, простий, справедливий Голобородько немає нічого спільного з реальним переляканим, туповато-хамовитим, бездарним Зеленським.

Цікаво, про що він сьогодні говорив.
Маски, тести, захисні костюми вчергове «ось-ось» будуть.
Вчіться, 40 найкращих вчителів записують відеоролики учням.
Бюджет скоротять, вчергове починаючи з зарплат топ-чиновників.
І, ключове, в його тексті: Зеленський і уряд зробили все можливе — тепер відповідальність парламенту проголосувати всі закони і отримати кредит МВФ. Інакше — дефолт і обвал економіки.

Ні, таваріщ Зєлєнский, так не вийде. Україна голосувала за Вас персонально, за Ваші пусті обіцянки і махровий популізм. Україна поняття не має, як звати за прізвищами всю цю наволоч, яку Ви персонально притягнули в свій офіс, уряд, парламент.
Тому, соррі, але відповідаєте за все Ви, а не єрмаки, шмигалі, разумкови!
Хотіли — маєте!

Але, окрім ключового, є ще головне ?

Жодного слова все ще Президента України про корупційні оборудки його правої руки — Єрмака. Кадрові призначення за гроші, корупційні схеми, пряма зрада українських інтересів. Про що сьогодні промовчали центральні канали, але дізналися люди.

Чому не сидять єрмаки?
І що, окрім рук, будуть рубати Вам, пане Президенте?

Volodymyr Omelyan

Окей
А тепер, зелені дятли, розкажіть про способи самоізоляції людей, які повернулися додому з вірусонебезпечних країн?

Як їм самоізолюватися, коли вони повертаються до домівок, в яких, як правило, хтось живе? Сім’я, діти, онуки, батьки ітд.
Ба, навіть якщо ніхто не живе, як їм самоізолюватися, якщо в їхніх домівках напевне немає навіть продуктів, бо там ніхто не жив довгий час?

І незалежно де вони будуть проживати тих 14 днів і що вони будуть робити, їм ще й додому треба добратися якимось транспортом. А водія/водіїв кожного з таких пасажирів хто самоізолюватиме?

Дбли блть..
Я реально сприймаю дії влади як свідомий геноцид.

Mason Lemberg

Терпение лопнуло, обращение к президенту из Кривого Рога:

Поделиться:
Загрузка...