Дмитро Ярош: Про «вагнерівців»…

351
Звичайно, можна промовчати про цей «випадок». Тим більше, після того як пан Зеленський почав, реально, бити по ворогах (маю на увазі закриття більшості російских телеканалів і санкції по Медведчуку тощо).

Але, не виходить. Внутрішнє обурення переповнює…
Ми ж, украінські патріоти, учасники російсько-української війни, все робили і робимо для того, щоб наша Держава Україна існувала, розбудовувалася, забезпечувала якісне і цивілізоване життя її громадянам, ставала фактором геополітики і тут таке…
Не скажу, Володимире Олександровичу, що злив Вами операціі по російських терористах потряс мене більше, ніж підписання нищівних для моєі Держави «Мінських угод»… Тоді було ще гірше!
Але та «дитяча наївність», яку Ви продемонстрували у своєму крайньому інтерв’ю, і по великому рахунку, Ваша «явка з повинною» мене, справді, вразила…
Як же так можна???
Адже всі ваші холуї, перепрошую, «говорящі голови» переконували все українське суспільство, що ніякої операціі по нейтралізації великого кремлівського терористичного угрупування не було…
Я добре знав, що така операція відбувалась! Але, не в моїй звичці кричати «у хорі» «зрадофілів», «порохоботів» чи «зеленоботів»… Бо я, як і мої командири та бійці, не за «зеленських», «порошенків», або якихось «новихпрізвищ». Ми — за Українську Самостійну Соборну Державу, в якій всім її громадянам буде забезпечено Свободу, Справедливість і Добробут!
І за неї, святу Матір Героїв, готові вбивати і вмирати, готові сідати у в’язниці та йти на ешафот… Довели це не словами, а ділами!
Я прекрасно розумію, що на сьогоднішній момент, поки що, немає в Україні системної та революційної, по-суті, об’єднаної державницької опозиції, немає альтернативної фігури, яка могла б конкурувати з Вами у цьому антиукраїнському медіапросторі, а отже, вигравати у Вас на чергових, або позачергових виборах… Але завжди так не буде!
Я чудово розумію, що в момент, коли наша державність знаходиться під потужним ударом Московської чекістської імперії «колотить» ситуацію всередині України — гріх. Але, коли знову постане «рубо» питання виживання української нації, тоді укранїнці знову повстануть та «порвуть увесь світ»…
І Ви, пане Володимире, теж це чудово знаєте.
Тому, я якихось радикальних закликів та дій, на цей момент, робити не буду. Поки що…
Але, рекомендував би Вам, як мінімум, вибачитися як перед всіма учасника цієї операціі, так і перед українським народом.
Інакше, Володимире Олександровичу, Ви — мудак, брехун і пустодзвін…
Слава Нації!
Смерть ворогам!
Дмитро Ярош

.

Отже, ми прокинулись в країні, верховний головнокомандувач якої визнав, що одноосібно прийняв рішення зірвати міжнародну операцію по затриманню військових злочинців, які вбивали українців на Донбасі.
Жалюгідні відмазки про «суб’єктність» і «зраду Лукашенка» не витримують жодної критики — бо більше року Зеленський з оточенням взагалі не визнавали існування операції по затриманню «вагнерівців».
.
Тепер пазл склався, і до поїздки до Оману, видачі Путіну Цемаха та беркутовців, «розведень» на фронті, відновлення економічної співпраці з РФ — додався факт прямої шкоди національним інтересам.
Тепер жоден офіцер спецслужб України не може бути впевненим в збереженні секретності своєї роботи.
Ніколи більше західні союзники та їхні оборонно-розвідувальні структури не матимуть глибокої співпраці з українськими.
.
Всі ЗСУ почули, що людей, винних зокрема в збитті літака з українськими десантниками фактично відпущено на волю через дії президента — а це означає, що за злочини російських бойовиків продовжуватимуть судити українських військових.
.
За рівнем зрадливості та шкоди своїх дій для країни Зеленський зрівнявся з Януковичем, і навіть перевершив його — відповідно вони мені не влада.

.

Отже, ми ще раз отримали підтвердження — при владі державні зрадники, які поняття сивого не мають що таке керувати країною.
Але, те що вчора сказав Зеленський — це явка з повинною. Зеленський прямо зізнався що розповів про вагнерівців та операцію Лукашенку. Це фактичне зізнання в державній зраді на користь агресора. Так, Лукашенко це такий самий адепт Кремля, як і вся путінська свита.
Чи буде після цього довіра/допомога від інших держав? Не буде. І не сподівайтесь. Такого сорому Україна не переживала ще ніколи.
І це ще одне свідчення того, що влада буде йти «по бєспрєдєлу», узурповувати все що тільки можна, знищувати суб‘єктність і триматись за свої крісла.
Зеленський просто так не піде. Він і його люди знають що сотнями дій вже напрацювали на кримінал і це найстрашніше.
Скільки ще потрібно доказів, що країна рухається НЕ ТУДИ! Що ми шаленими темпами просто несемось на дно.
І не питайте тоді чому Меркель, Макрон чи навіть Байден зустрічаються з Путіним. Вони бачать владу Зеленського наскрізь і розуміють, що підтримувати немає кого.
Громадяни країни самі собі вирили яму…

Поделиться:
Загрузка...