Дестабілізація

85
Volodymyr Ariev:
Дестабілізація. Все, що відбуваєттся останніми днями — для неї. І терористи, і вибухи, і підпали, і «мінування».
На Банкову тиснуть РФ і її українські шістки, щоб пішла на умови Кремля, в якому добре знають слабкість та боягузтво Зеленського, його больові точки і всю інформацію де і як попорпалось його оточення. Москва має вікно можливостей наприкінці літа і восени, і буде в нього лізти.
Тихолаз Ігор:
Я не просто шокований, я злий як чорт. Атовця, героя війни, вину якого не можуть і не зможуть довести, бо усі обвинувачення висмоктані з пальця, придумані і це вже навіть прокурорам зрозуміло, — тримають у клітці. Хворого придурка, який зі зброєю та вибухівкою, тримав у заручниках невинних людей цілий день, стріляв викидав гранати, погрожував вбивством, хотів усіх підірвати, і це бачили вся країна, — садовлять біля адвоката за звичайний стіл.
Що я не розумію в цій судовій системі!? Що відбувається!?
Валерій Прозапас:
Так от для чого в Мінську групу було включено «прастих людєй», «маральних авторітєтов», «прєдставітєлєй украінского Донбаса» — щоби під цим благосним прикриттям накинути кайдани на власну армію так, ніби це вона окупант та «пострєліваєт» заради розваги.
Армію роблять сліпою та беззахисною, всупереч статутам, законам та здоровому глузду;
це означає, що росіяни продовжать безкарно вбивати.
А всі, хто йде на співпрацю з цією шоблою зелених малоросів та колаборантів — стає співучасником їхніх антидержавних конвульсій. Думайте.
Виталий Портников:
Обстріли не припиняться — у Кремлі сидять не ідіоти, які готові відмовитися від такого дієвого важеля без капітуляції української сторони. Саме тому ніяким угодам про припинення вогню не вдавалося протриматися більше кількох тижнів, а то і днів. І нові домовленості чекає та ж незавидна доля.
Зеленський, який все ще розраховує домовитися з Путіним, не просто потрапляє у нові і нові пастки Кремля, з яких йому вже не вдасться вибратися без втрат. У ці ж пастки некомпетентний президент тягне за собою і саму Україну, її громадян і її захисників.
Herman Aksom:
Щоб хоч трохи усвідомити масштаби охоплення і роботи російських (радянських) спецслужб в світі, почитайте про проект «Венона», який дешефрував величезний масив радянських шифровок. Вдавалось завербовувати навіть професорів Стенфорду і Оксфорду. Що їм комік з Кривого Рогу.
Portobello:
повез как-то презедент одной страны президента другой страны на Донбасс и показывает: — вот тут мы бросаем военных медиков, а вон там оставляем умирать морпехов. ну, то такое, а теперь главное, смотрите какую мы строим дорогу.
Поделиться:
Загрузка...