Де ваша реакція?

94
Володимире Олександровичу, пройшло 4 дні з часу публікації розслідування Ballingcat.
Минає доба, як генерал-полковник Бурба на всю країну дав свідчення зради всієї країни.
Пройшло півтора роки як ваша влада зрадила країну і наший військових.

Де ваша реакція?
Де відосікі? Де відсторонений Єрмак? Де звільнений Демченко? Де відкриті провадження 100% вашими прокурорами? Де створена реальна ТСК?
Де хоча б якісь дії? Де вони? Куди ви зникли, Володимире Олександровичу? Покажіться. Не ховайтесь на своїх держдачах. Вся країна чекає ваших відповідей і ваших свідчень у зраді.
Доведеться відповідати. І краще зараз ніж потім.
Час йде невблаганно. Ми все ще чекаємо відповідей і гучних відставок. Бо далі може бути пізно для всієї країни.

Андрій Смолій

Пробіглася по паблікам альтернативно голосувавших (о так, бачите яка я толерантна). Після вчорашнього ефіру у Шустера на пабліках істерика. І стає більш меньш зрозуміло як будуть відмазуватися (знову) від вагнергейту в ОП.
Перше: які молодці всі з ОП та СН що не пішли на ефір до Шустера, тому що це канал олігарха і загалом Шустер продався. Те що раніше всі вони бігали як в сраку вжарені на ті самі ефіри у того ж самого Шустера нікого не бентежить. Ну тобто ще тиждень тому з каналом і Савиком все було гаразд, а тут за тиждень «что то пошло не так».
Друге: Бурба зрадник, тому що не повинен був слухатися накази Єрмака (в нього ж нема повноважень віддавати накази) ну а якщо вже послухався, то не треба розголошувати все це, бо це дестабілізує ситуацію в країні, і перед нашими західними партнерами ми будемо виглядати не дуже гарно.
Тобто коли Єрмак зустрічається з послами країн, фактично виступає замість президента на перемовинах з рашкой, організовує майже всі поїздки шмарклі і керує його зустрічами, продає посади за гроші вже не ховаючись, і багато чого іншого, фактично заміняє кволого і сциклівого шмарклю вже два роки — їх не бентежить. Те що він передав наказ шмарклі, який чомусь не знайшов ні хвилинки часу на зустріч з розвідниками перед фінальним етапом операції, це їх теж не бентежить.
Ну і на рахунок того що не треба було розголошувати — це загалом просто пісня! Камон, гайз, ви вже обхезалися. Білінгкет це не містечковий бігус зі своїм ютуб каналом. Про цю операцію, і про її зрив, вже знають всі в світі. В самій операції брали участь розвідники з різних країн. Ви справді думаєте що вони не поцікавилися чому ж два роки спільної праці завершилися нічим?
Л — логика. Це якесь надпоняття для деяких з наших співмешканців по країні.
А для мене все очевидно. Керівництво нашої країни спочатку скоїло зраду, а потім рік брехало всій країні про це.
І за це їх будуть судити. Не сьогодні, не завтра, але будуть.

Диана Петреня

Послухав те чим влада захищається по вагнерівцям.
1. «В жодній країні світу не оприлюднюють подробиці спец операцій».
Неправда. Публікують. Особливо якщо влада вчинила злочинним шляхом або не в інтересах суспільства чи бодай суперечливо. Американські топові видання наче санітари щоразу виносять ці теми назовню. Навіть якщо президент неправильно повівся у телефонній розмові. Одразу стенограмма розмови. Процедура імпічменту і тд. Це у нас ви перетворили країну на колгосп, де брат Єрмака набирає людей на посади, друг дитинства президента керує спец службою, а подружка дружини президента антимонопольним комітетом. І звільнити нема кого. Бо всі свої. В США Юзіку саме шили б робу.
2. «У нас десятки таких операцій. Чому всі спалахнули стосовно цієї?»
Таких не десятки. Ця операція унікальна. І могла мати унікальні наслідки. Цей прийом для виправдання використовували коли рятували президента від офшорного скандалу. «Офшорів десятки і сотні. Всі мають офшор. Навіть дружина Арахамії має. В чому зрада?»
3. «Керівник офісу президента Єрмак не може наказувати керівникові розвідки»
Не може, але нехай керівник розвідки спробує не виконати наказ Єрмака. Або будь хто інший. Удачі цим людям у пошуку роботи. Нехай всі ті сміливці, які це стверджують, спробують бодай поговорити з президентом без Єрмака для початку.
4. «Нічого нового не опубліковано»
Опубліковано. Перш за все підтвердження того що президент Зеленський і керівник його офісу особисто казали суспільству неправду, коли стверджували що операції не було. Що неправдою були всі спроби спростувати провал операції.
5. «Президент має право відміняти спец операції».
Має. А український парламент та народ України мають право відмінити такого президента у разі якщо його дії суперечать державним інтересам. Але якщо така підозра є — суспільство має знати правду стовно всіх подробиць для того щоб робити висновки. Але замість того щоб пояснити суспільству що сталося і чому він прийняв те чи інше рішення, президент вирішив казати що нічого не сталося.
6. «Країна-агресор використовує цей кейс для дестабілізації».
Може. Не бачив заяв від ОПЗЖ (кіньте якщо є), але Росія використовує все що горить. І винні в цьому не журналісти, які про це розповідають, а влада, яка це замовчує, маніпулює цим, підставляючи державу під інформаційну зброю. Якщо президент, наприклад, вб‘є людину. Хто зіграє на руку агресору? Той хто вбив чи той хто розповів про вбивство?
Мені здається, зараз дуже правильний час для об’єднання всіх здорових, проукраїнських , патріотичних, державницьких сил і людей.
Захистити українських розвідників.
Захистити честь нашої армії.
Захистити країну.
Від нездар, брехунів, непрофесіоналів, інфантилів, узурпаторів, зрадників.
Закликаю до цього.
P.S. Банкова, від вас чекають кадрових указів , а не темників, з методичкою про звинувачення Бурби. Вам не вдаст перекласти з хворої голови на здорову. Зрадникам не вдасться зробити винними героїв. Ви почали згадувати 14 рік? То ми вам теж його нагадаємо. Горловку, де Зеленський кривлявся перед бойовиками, ебонтіові палички, якими вимагав бити майданівців.
Мерзотники.

Поделиться:
Загрузка...