Давайте відділимо зерно від полови

2 948

Розвиток подій є цілком прогнозованим.
Було очевидно, що після тижня поїдання гівна, зеля сьогодні включить на повну всіх своїх гівновбросерів і ботофабрику, щоб прославляти його і створювати імідж миротворця та державника.

Були очевидні їхні меседжі про «главноє пацани вдома», що абсолютно рівно месежду «главноє — мір». Але ні. Главноє — це ціна, яку ми заплатили і ще заплатимо.

Було очевидно, що справжню далекосяжну перемогу від цього отримає медведчук, який посилиться від цього, канали якого і російські канали роблять медведчука переможцем і для прихильників якого «Главноє — мір» — є природнім меседжем, навідміну від прихильників зелі.

Є очевидно, що прихильникам зелі пофігу ці полонені, хоча б тому, що їм пофігу війна, її для них не існує.

Раніше, за Порошенка, ці істерички фальшиво оплакували загиблих, щоб маніпулювати на смертях проти Пороха, зараз вони фальшиво радіють.

Раніше, коли Порошенко обмінював 3200 полонених українців, вони не раділи, вони проклинали бо не всіх звільнив, бо не такий обмін, бо це захарченко відпустив ітд.

Сьогодні вони фальшиво радіють.
Чого вони радіють, якщо війна їм пофігу? — Вони не звільненню радіють, радіють тому, що нарешті в них з’явився аргумент, виправдання чому вони голосували за клоуна.

Разом з тим очевидно, що їх награна радість вже завтра пройде.
Бо ж найвищою цінністю в їх житті є ціна комуналки і ковбаси.
Тому абсолютно пофіг на них.

Що ж робити нам, тим хто дійсно щиро радіє поверненню наших, але переживає за ціну цього повернення?
Нічого, усвідомлювати, що ціна, яку ми заплатили і заплатимо дуже велика.

Сьогодні зеля звільнив путіна від санкцій морського трибуналу.
Сьогодні зеля звільнив путіна від санкцій ЄС. Не маю сумнівів, що ЄС тепер зніме частину санкцій.

Сьогодні він демонтував нашу підтримку в світі і незабаром ми залишимося сам на сам з хйлом.

І ще невідомо скільки зданих територій і скільки життів забере процес колонізації України, розпочатий такою радісною подією.

Mason Lemberg

P.S.

Ибигдан:
А якщо ця новина правдива, то Зеля де-факто визнав російську юрисдикцію над Керченською протокою і, відповідно, Кримом. Дякую, дуже дякую (С)

Юрій Гудименко:
У меня есть ощущение радости выигранного боя и ощущение горечи проигранной войны одновременно.
Не знаю, как это описать. И сформулировать лучше не знаю как. Извините.

Александр Дедюхин:
Да, наши моряки и многие другие пленные вернулись домой. Это хорошо. Но если раньше возвращение пленных всегда было победой, то теперь это поражение.

Путин моряков должен был ОТДАТЬ, по решению международного Трибунала, иначе р@шка получала бы новые санкции. Путин умудряется их ПРОДАТЬ нам за военных преступников, которые могут свидетельствовать против него.

Victor Tregubov:
У тезі «немає нічого ціннішого за людське життя» під час війни мене бентежить лише одне.
Що будуть робити її послідовники, якщо наступного заручника росіяни запропонують поміняти на Харківську область?

Alex Noinets:
В 2015 ХАМАС заявив, що всіх арабів, які тримали Гілада Шаліта в полоні, було вбито. Всіх палестинців, які приймали участь в нападі на блокпост і захопленні Шаліта, було знайдено і вбито.
Вишинський заявив, що повернеться в Україну і буде продовжувати свою діяльність, і доводити свою невиновність в українському суді.
Всіх знайдено і вбито.
Повернеться в Україну.
Всіх знайдено і вбито.
Повернеться в Україну.
Життя кожного з наших героїв безцінне. Але не треба казати, що Гілада Шаліта обміняли на 1027 терористів. Не на 1027. Його обміняли на життя всіх, хто тримав його в полоні і всіх, хто приймав участь у нападі. А також на 1027 терористів.

Mason Lemberg:
Порошенко за 5 років звільнив з російських тюрем і підвалів Донбасу 3244 полонених.
Без здачі інтересів держави Україна.
Зеля звільнив міжнародного терориста під особисте зобовязання
Зеля звільнив путіна від відповідальності за війну в Україні, збитий Боінг і піратство.

Виталий Портников:
Стоит признать, что оба участника “большого обмена” – и Владимир Зеленский, и Владимир Путин – максимально приблизились к достижению целей, которые они связывали с этим процессом. Зеленский добился освобождения украинских узников, которых мы сегодня с облегчением встретили на Родине. Путин добился выдачи Цемаха, дискредитации украинской позиции перед Западом, продолжения “конструктивного” переговорного процесса, который может привести либо к новому серьезному конфликту, либо к капитуляции и облегчению позиций российских “доброжелателей” на Западе.
«Большой обмен» завершен, но “большая игра” за Украину только начинается.

Дмитрий Чекалкин

Поделиться:
Загрузка...