Данилюк підтвердив свою відставку

38

Секретар РНБО Олександр Данилюк підтвердив, що написав заяву про відставку

Відповідний допис він зробив у Facebook.

«Інформацію щодо заяви про мою відставку підтверджую. Лишаюся на роботі до рішення Президента», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що 27 вересня Офіс президента повідомив, що Данилюк написав заяву про відставку. 

Президент розгляне її після повернення до Києва з Генасамблеї ООН.

За декілька годин до офіційної заяви ОПУ, Данилюк у Facebook прикріпив скріншот новини про його відставку з посиланням на джерела і підписав: «Є ще ідеї щодо працевлаштування?»

Нагадаємо, 28 травня Зеленський призначив Данилюка секретарем РНБО.

P.S.

Відхід Данилюка з посади відбувся через загострення відносин з оточенням Зеленського-Коломойського. І це поганий сигнал для України.

Що таке «оточення Зеленського» з точки зору Данилюка? Це ті люди, які є партнерами Коломойського або мають інші прив‘язки до олігархічних груп впливу. Відставки — це перша ластівка, що в команді нової влади не все так добре, як здавалося б. Насправді це абсолютно розрізнена за своїми поглядами команда, з випадковими людьми, які з‘явилися просто перед виборчою кампанією.

Все це означає одне — олігархічний вплив стає сильнішим та потужнішим.
Місія МВФ поїхала з України ні з чим. Данилюк у відставці. Новак іде з посади глави Укравтодору, Дубінський веде постійні атаки на Абромавічуса, а в Міністрстві охорони здоров‘я намагаються розвалити систему налагоджену Супрун та вижити всіх реформаторів.
І це на фоні провальної зовнішньої політики: фактичного фіаско в США та зіпсованих відносин з державами Євросоюзу.

В цій ситуації є ще одна сторона — Росія-агресор, яка стає яи не найголовнішим бенефіціаром всіх подій. Можливість протягнути «план Штайнмаєра», а реально «План Путіна» стає все більш реальним.
Завдання #1 — мир на умовах Росії з подальшою дестабілізацією України всередині та назовні, відмовою від руху до НАТО, а отже втрата рельної суб‘єктності держави.

Андрій Смолій
Поделиться:
Загрузка...