Ця операція увійшла би у підручники спецслужб

85
В нашій країні є люди, що працюють над тим, щоб не забути і не пробачити нашим ворогам злочини проти нас.
Щоб всі ті, хто збивав наші військові літаки в 2014 над Донбасом, щоб ті, хто заводив наші групи спецназу у засідки, щоб ті, хто збив вертоліт з генералом Кульчицьким, щоб всі ці браві росіяни, які раділи на камеру, як вбивали і катували мирних українських громадян, закінчили стоячи перед нами на колінах у наручниках.
Ці наші хлопці отримують від нас зарплату. Ви ідете в магазин і купляєте кіло бананів, а в чеку на касі поруч з сумою вказується сума ПДВ. Ось саме з цих грошей ми оплачуємо цим хлопцям їхню важку роботу.
І вони не забули злочини здійснені проти нас. 6 років, доки українці устілі от войни, вони працювали.
Вони вирахували, знайшли і збили в тупе стадо цих злочинців і виманили їх з рідної Росії. Вже були розписані ролі всіх, хто проводив би затримання, а покидьки вже майже сіли на літак у Білорусі.
Ця операція увійшла би у підручники спецслужб, оскільки такого ніхто не проводив.
Але операцію зірвав хтось у офісі Зеленського. Засланий Єрмачок настояв на переносі операції, а Зеленський кивнув своєю тупою гривою.
І наших ворогів затримало білоруське КДБ. А потім Лукашенко видав їх Путіну.
Так от.
Зеленський завадив здійсненню правосуддя. Зеленський, чи хто там з його кагалу, кого він привів у владу працювати на Росію, допоміг нашим ворогам уникнути нашого покарання. Це — співучасть. Зеленський врятував злочинців і тепер кров наших співгромадян, кого вбили ці покидьки, на руках Зеленського.
А це означає, що замість врятованих покидьків тепер має відповідати він.
Матеріал Любові Величко з документами і відео про зірвану спецоперацію українських спецслужб.
Поделиться:
Загрузка...