Ця історія взагалі не про «Ред Бул»

87
Соцмережами шириться новий флешмоб з закликами бойкотувати напої «Ред Бул» на знак протесту проти влаштованого сьогодні бдлошоу на Софійській площі.

Заклики до бойкоту підтримую. Тим більше що вживати це взагалі не рекомендую нікому і ніколи.
Але мені здається, що ця історія взагалі не про «Ред Бул».
Ця історія про те, що за цим усім дійством могли спостерігати з своїх кабінетів будівлі навпроти високопоставлені міліцейські начальники. Так, саме міліцейські, бо до поліцейських їм далеко.
Ця історія про те, що неподалік розташоване головне управління СБУ України. Хоч це і не їхнє питання, але працівники цього органу теж слухали як нарізають десятки кіл дрифтери Ред Булу.
Ця історія про те, що на самій Софійській площі десятки мусорів. І ніхто не запобіг цій вакханалії.
А ще ця історія про те, що паралельно в Рівному мусора затримують 2 неповнолітніх дітей, які вийшли на площу з плакатом проти клоуна.
А ще ця історія про те, що паралельно в Києві 17 мусорів бігає за 1 плавцем, щоб не заразив рибок ковідом.
Ця історія про те, що ця блдська система і далі імітує «бурхливу діяльність» там де цього не треба робити і не робить те, що робити потрібно.
Тому що на закон плювати, на киян плювати, на історичний центр міста плювати, бо в хлопців на машинах «Ред Бул» криша є, тому до них підійти страшно.
А от за плавцем, дітьми з плакатами проти клоуна ітд можна побігати.
І воно й не дивно, бо якщо можна використовувати державний хор Вірьовки для співання пісні «Горіла хата, палала», якщо можна використовувати державний бюджет для придбання носочків своїм собачкам, якщо можна використовувати владу для небаченого крадівництва, то чому ж не можна хорошим хлопцям, рекламу для яких знімає 1+1, просто покататися по Софійській площі?
Mason Lemberg

.

Про загиблого і поранених все військово-політичне керівництво знову промовчить, це вже передбачити легко.
Тількі ця упоротість в ігнорі втрат тепер приймає логіку — схоже, йдеться про підготовку до застосування т.зв. «формули Штаймаєра», тому суспільство обмежують в інформації про війну.
Для цього приїде Меркель і це запропонує Зеленському Байден — тоді Путін продовжить контракт на транзит газу.
Але не треба звинувачувати колишніх союзників — так хотів український народ, для якого «простим людям дєліть нєчєво», «война вигодна Порошенко» і взагалі «какая разніца».
Мишоловка захлопнеться — і незабаром ми дізнаємося на яких умовах житимемо з легалізованими сепаратистами і зрадниками.
Благо іспит з Портновим, Татаровим, Кузьміним, депутатами з російськими паспортами тощо пройшли «успішно».
Ще раз щиро вітаю переможців конкурсу «здєлаєм вмєстє».
Поделиться:
Загрузка...