ЦВК… Для чого міняють?

69

Під наступні президентські вибори? — Ні.
Під наступні парламентські вибори? — Ні.
Під місцеві вибори? — Не думаю, що це критично для них.
Для того, щоб покарати старих, відібрати від них хоч якийсь контроль і концентрувати абсолютну владу в своїх руках — Так. Але не це головне.

Головне, на мій погляд, реалізація плану Штайнмайєра (безумовна амністія бойовиків, поширення зарази зі зброєю на територію України, виплата данини бойовикам, федералізація України і зупинка євроінтеграції) в обмін на «мир».

Перед зустріччю з Хйлом, треба показати, що все схвачено. ЦВК своя є.
І вона затвердить будь-які результати і будь-які порушення на виборах на окупованих територіях під дулами автоматів.

А також треба показати, що є своя Рада. Яка затвердить будь-які зміни до Конституції, навіть перетворивши Україну в якийсь бантустан.
Вони сьогодні не за ЦВК голосували, це було сигнальне голосування за майбутню зраду України, голосування за готовність зрадити.
Поки в них все по плану.

А це все буде супроводжуватися фейковою соціологію про те який щасливий наріт від того, що йому збираються підняти податки, рейдерити бізнеси і купляти касові апарати.
Як цей нарід любить Володимира КрасноСолнишко за такі реформи.

Mason Lemberg

Тобто ті, хто 5 років в боєвом братствє з московськими окупантами вбивав нас — тепер будуть амністовані та легалізовані як влада через вибори?

Нам так довго розповідали про зраду, щоби ми не побачили як вона виглядає насправді. Це і є торгівля кров’ю.

Хто стане впроваджувате таке практично — автоматично ставить себе поза законом, безвідносно до кількості виборців, яких вдалося обдурити.

Валерій Прозапас

За останні два дні троє військових загинули внаслідок обстрілів. Ще один військовий поранений. За минулу добу було 23 обстріли. Окупанти гатять з мінометів, кількість обстрілів збільшилась. А влада продовжує форсувати ідею щоб прибрати закордонних інструкторів, задля поліпшення діалогу з РФ.

Інколи я дивуюсь, чому суспільство та журналісти сприймають це як норму. Кудись дивним чином поділись всі борці з корупцією!

Хочуть провести референдуми, для цього розпускають ЦВК. Всі продовжують мовчати та спостерігати. А нова влада продовжує кайфувати, бо рівень підтримки зашкалює. Мені цікаво, коли підуть на угоди з Путіним, теж всі будут мовчати і спостерігати?!

У українського народа є особлива риса, довго терплять, але потім наслідки для влади болючі. Перевірено вже не однією революцією. А Путін від своїх планів стосовно України не відмовився, він і надалі хоче зробити своїм сателітом.

Semen Kabakaev

P.S. Злитися? Забагато честі. У той час коли президент Зеленський розповідає, що збитки які несе Європа через санкції — то податки на безпеку, держава Україна компенсує збитки певному олігарху. З наших податків. І маси громадян тому радіють. Було б смішно, якби не було настільки недолуго.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

На передовій наші б’ються та гинуть за Батьківщину, а в тилах за їх спиною очільники держави готують капітуляцію, зраджуючи пам’ять усіх, хто поклав своє життя та здоров’я у горнила визвольної боротьби.

У районі проведення ООС на Донбасі 11 вересня загинули морські піхотинці: Микола Обуховський та Олександр Лінчевський. Вічна пам’ять героям…

Поки майже щодня Україна втрачає своїх вірних захисників у зеленому таборі зеленого президента зелені чоловічки дуже швидко стрибають від чергової зашкварної заяви до ще більш зашкварних інсайдів, розігруючи як по нотах Links 2, 3, 4.

Ще не просів попіл після заяв Зеленського про «формулу Штайнмаєра», а сьогодні вже Кучма анонсує, що Зеленський 18 вересня на «Нормандській зустрічі» буде пропонувати відведення військ вздовж всієї лінії розмежування. Сподіваюся ці плани зірвуться через суспільний резонанс. Дуже сподіваюсь.

Бо якщо наші війська відійдуть, терористи швиденько займуть буферну зону. Будуть ще ближче на імпровізованих пропускних пунктах сидіти жирні бойовики з ласними харями та синіми пов’язками СЦКК під прапорами недореспублік, як біля мосту у Станиці. Там також наші відійшли, а їх — НІ, бо вони кладуть на домовленості, відчуваючи, що українська влада буде виконувати все, що скажуть десь там у Москві в однобічному порядку.

І головне, якщо б та частина громадян, що вибрали Зеленського з різних міркувань (але які стоять на проукраїнських засадах), самі вийшли і висловили своєму президенту недовіру і вимагали б діяти в межах інтересів України, то може це і вплинуло б на ситуацію, «холодний душ» в ОП сприйняли б як попередження і не від тих, хто і так не голосував, а вже від свого електорату.

Зараз Зеленському, як Путіну в кращі його часи, малюють 80% рейтигу підтримки будь-яких його дій, тому він (чи ті, хто смикає його за ниточки) почуваються впевнено і протискають будь-які рішення, за які потім будуть платити кров’ю сотні тисяч українців — усі ми, незалежно від того за кого хто голосував і якої точки зору дотримувався.

Для тих, хто передбачав такий розвиток подій — нічого нового, але невже зелене сяйво затьмарює очі усім іншим і вони не бачать, що з їх мовчазного погодження відбувається підготовка до здачі України?

Може ви дивилися американський серіал «BrainDead» про інопланетних комах, які залізали в мізки політикам і керували країною в тілах людей? Щось мені ця ситуація нагадує такий самий хорор.

Вибори давно пройшли. Історію не виправити, але майбутнє ще може змінитись, головне, щоб виборці Зеленського також вийшли зі стану загіпнотизованого удавом кроліка і подали свій голос Народу, який може контролювати своїх «слуг».

Roman Burko


Поделиться:
Загрузка...