Вибачте панове, але це ниття в мережі вже дістало. На стрічці тотальний траур — американці Трампа президентом обрали. З тотального ниття складається враження, нибі американці нас всіх тотально зрадили.
Але я маю таке просте питання. Якщо у мене за графіком польоти на полігоні, я виводжу курсантів а полігон накриває дощем, хто винний — дощ який мене підвів, чи я бо не глянув на прогноз погоди і не вжив заходів? Якщо у певної фірми партнери раптом не продовжили контракт і переключилися на фірму-конкурента, хто в цьому винні — партнери які шукають як вигідно їм, чи директор фірми який прогавив що конкуренти десь запропонували умови кращі і товар якісніший?
Чому ми всі чимось дорікаємо американцям, коли в нас існує посадовець, який відповідає за те, аби коли у США міняється президент, ми мали б з ним добрі стосунки і швидко переналаштувалися на нові реалії? Чи ви не в курсі?
Називається цей посадовець Президент України. Наразі цю посаду, за результатами всенародних виборів обіймає Зеленський В. О.
І я просто нагадаю вам деякі обов’язки цього таки пана Зеленського.
Ст. 102 Конституції — Зеленський є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України.
Ст. 106 Конституції — Зеленський забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави; представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України; призначає та звільняє глав дипломатичних представництв України в інших державах; є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України; призначає на посади та звільняє з посад вище командування Збройних Сил України, інших військових формувань; здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави.
Все!
Ви бодай раз бачили в цьому переліку згадку про Байдена, Трампа, Джонсона, американців, англійців чи весь колективний Захід? Всі перелічені функції несе одна конкретна людина у нас в України.
Зветься ця людина Зеленський В. О.
То якого лиха вся намагаються чимось дорікати американцям?
Правильне питання мусить звучати так: «Володимире Зеленський, а що зроблено вами, аби президентство Дональда Трампа ніяк не зменшило рівень допомоги Україні, а бажано його покращило?» І нехай відповідає — які? Наприклад План Перемоги все ще актуальний, чи відтепер він годиться тільки аби на ньому оселеця різати на закусь?
Я просто нагадаю, як треба забезпечувати територіальну цілісність України. На момент обрання Петра Порошенка президентом України Маріуполь, Бахмут, Лисичанськ, Сіверодонецьк та багато інших міст були окуповані російськими проксі — терористами ДНР-ЛНР. За Порошенка всі вони знову повернулися до складу України. Де всі ці міста зараз, нагадайте будь ласка!
І додайте, де зараз Бердянськ, Мелітополь, Генічеськ, Старобільськ?
А ще я нагадаю, що Дональд Трамп одного разу вже ставав президентом США — у 2017 р. Ба-більше, Москва тоді дуріла від радощів через його обрання. І що? Ви відчули принципову різницю між президетствами Обами і Трампа? Ви пригадуєте аби Петро Порошенко звинувачував у проблемах України американську владу? Чи Порошенко в нього тоді «Джавеліни» вигриз?
Американці обрали владу — вони обрали її собі а не нам. Погана та влада чи гарна — то не наша справа. То американська влада — не українська.
Правильне питання мусить звучати так — президенте України, що нам робити зараз? Що ти, президенте Зеленський, зробив, аби цей результат виборів у США нам не зашкодив?
А замість цього — ниття через неправильний вибір американців. Як вони могли — обрати не того кого хотіли українці, правда?
PS. Це все гарно, скажете ви, а нам зараз що робити? 100 разів казав, нам — боротися. Або повзти на цвинтар. Але не чекати що хтось прийде і вирішить наші проблеми. Боротися.