Це якийсь сюр

125
Це якийсь сюр. В перерві між лекціями американським студентам нинішній глава наглядової ради «Укроборонпрому» проводить онлайн засідання оборонного відомства…

Нагадаю, в нас досі немає державного оборонного замовлення на цей рік. Мовчу про ситуацію з підприємствами оборонного комплексу.
Нещодавно ВР прийняла закон про реформування Укроборонпрому. Мені здається, реформу треба починати з адекватного керівництва. Але в законі це не прописано.
Фото позичила в Євген Магда, який взяв ці одкровення з фейсбуку професора з фінгалом…
Голова Наглядової ради «Укроборонпрому» Мілованов повідомив — «Засідання ради Укроборонпрому провів онлайн, поки студенти розв’язували задачі» (с)
Голова. Наглядової. Ради. Укроборонпрому.
В кризовій ситуації невиконання оборонного замовлення, провалу забезпечення армії навіть літньою формою, катастрофою з соціальним забезпеченням військових — виконує свої посадові обов’язки як би між іншим, «поки студенти» трошки зайняті.
Така зневага до держави давно стала визітівкою цього шапіто, для них це якась забавка, на якій ще й можна «прібарахліться».
Це немудре створіння навіть не приховує таких підходів, але всі ті лєщєнкі, саакашвілі, найєми та інші арахамії вчиняють так само — тому за два роки просрали всі здобутки епохи гідності.
А тепер давайте почекаємо хвилі обурення від секти «многа вапросав к Порошенко» — і не дочекаємось, звісно.
Поделиться:
Загрузка...