Це така нова епоха

69

Лол. Коломойский зібрав з людей вклади (200 млрд грн) під обіцянки шалених відсотків і втік в Ізраїль, а на вкрадені гроші купив заводи в США і оплатив клоуна.
Чиста МММ Мавроді. Ми можем многоє.

Але, виявилось, клоун шукає з ним компроміс.
Типу ще йому виплатити щось за Приватбанк.

І це не порохоботи брешуть, це сказав ними ж призначений попка Гончарук, чудово розуміючи, що це такий зашквар, що нафіг-нафіг, я тут ні при чому. Їхній Прем’єр офіційно визнав, що замість притягнення до відповідальності олігарха, з ним ведуться якісь договорняки.

Такої сцянини в обличчя зеленим полудуркам не очікували навіть найзатятіші порохоботи. Це така нова епоха, що аж зносить струєю.

Джон Сміт

Десь на скрінах натрапив на пост Дубілета-молодшого, який тепер працює міністром. Що є пздєцом само по собі. І тут вина таки попередників.
Каже, що совіщалісь, думали як назвати бюджет. Назвали «бюджет без шкурняків».

Від чого стало смішно.
Ні, ну я можу повірити, що шкурняків Гончарука там точно не буде. Ну і шкурняків депутатів не буде. Напевне. А про шкурняки інших дійових осіб було дуже смішно.

Але якщо ви вже якось хочете назвати цей бюджет, то назвіть його «бюджет без армії» чи «бюджет епохи бідності та брехні».

Обіцяли вчителям зарплату? — Я не про ті 4000 доларів, обіцяли зробити в 2,5-4 рази більше. Не зробили.
Обіцяли містам аеропорти? — Не зробили.
Обіцяли новий курорт на Чорному морі? — Не зробили
Обіцяли прорити канал в Балтійське море? — Не зробили
Обіцяли збільшити зарплати? — Не зробили
Обіцяли збільшити пенсії? — Не зробили
Обіцяли знизити тарифи? — Не зробили

А що ж зробили? — Підняли витрати на утримання Зелі.

Отакий він бюджет.
А за що ж ви голосували, болєзні? Що ж тоді крав Порошенко, якщо при Зелі ви живете гірше?

Mason Lemberg

Mason Lemberg:
Знаєте як виглядає «епоха багатства» від Зеленського?
Це коли пенсія за цілий 2020 рік зросте на цілу 131 гривню і на початку 2021 становитиме 1769 гривень або 62 долари на місяць.

А видатки на обслуговування «велосипеда» Володимира Олександровича будуть на 43 мільйони (!) гривень більше ніж були в Порошенка і становитимуть майже 1 мільярд гривень (987 мільйонів) або 2 885 965 доларів на місяць.

— То-есть, комик-труппа «Узеленского» обходится бюджету дороже, чем 50 тысяч пенсионеров? И это только легально, без учета скрытого доения бюджета?

Андрей Пеньков:
Как я понимаю новую доктрину государства:
1. Единственный враг в стране — Порошенко и ФОПы.
2. Путин, в принципе, нормальный мужик, можно и по телефону поболтать.
3. Война гражданская.
4. Деньги Коломойского.
5. Репарация за нанесённый ущерб от вторжения и аннексии будет гибридной, так как за всё заплатим мы.
Что я забыл?
Но всё, что не делается, всё к лучшему!!!

Karl Volokh:

Він руйнує державні інституції і переслідує політичних опонентів (авторитетних у світі), не приховує залежності від найкримінальнішого олігарха і дозволяє відвертим покидькам, пов’язаним із цим олігархом і визнано кримінальним режимом Януковича, керувати правоохоронними органами і судами, відверто заохочує мразоту до замахів на майно і здоров‘я (або й життя) колишньої голови Нацбанку (котра в професійних колах на Заході має надзвичайно високу репутацію).
І при цьому він щиро вважає, що його шаманських заклинань на сцені і дилетантських байок про «особистий» захист інвесторів буде достатньо, аби переконати їх вкладати в Україну гроші.
Дебіл, бля

Поделиться:
Загрузка...