Це не влада, це пародія

115

Це не влада, це пародія, це карго-культ на владу.

Вчора керівник держави разом з міністром МВС взяли на себе роль суддей і ще не обвинуваченим, ще не затриманим людям винесли вирок.
На підставі чого: на підставі маніпулятивних здогадок про загальне хвилювання групи, грубого притягнення фактів за вуха і футболок з принтами.

Мало того… для об’єктивності і неупередженості вони не придумали нічого кращого ніж передати справу на розгляд в Печерський суд судді Вовку. Портнов був зайнятий і не зміг?

Сьогодні справа тріщить по швах. Тільки з прочитаного мною (а я заглядував у стрічку новин хвилин 15):
— Дугарь, в той момент коли вона згідно версії слідства нібито фотографувала камери в Києві, перебувала закордоном про що є відмітки в закордонному паспорті, а в момент злочину — у військовій частині в зоні АТО, про що є документ з військової частини
— Клименко, яка нібито підкладала бомбу, має алібі на момент злочину
— Антоненко взагалі не схожий на мужчину з відео. Зокрема сьогоднішні фотки з його профілю за день до злочину і день після нього наочно показують, що борода в злочинця дуже відрізняється від бороди того, хто вчиняв злочин. Відрізняється він також статурою. Враховуючи факапи з принтами і інші, виглядає так що це взагалі ліва людина.

Я розумію мотиви керівництва держави показати людям кіно про злочинців і як вони викривають злочини.
Це необхідна річ в контексті обсирів на всіх фронтах, від економіки і соціальної сфери і закінчуючи зовнішньою політикою і русскім міром, що став ближче.

Але вчора, бажаючи нагодувати плебс видовищами замість хліба, зробивши те, що роблять слідчі фальсифікуючи гучні злочини з метою отримання медальок, керівництво держави відкрило скриньку пандори.
Звинувативши в злочинах не простих людей. А тих, хто бився за Україну. Звинувативши військових і волонтерів на основі фальсифікованих доказів (судячи з вищеописаного), а той час коли сепарів і терористів ви відпускаєте.

І я вже не кажу про те, що справжні злочинці, після такого відео, зачистять всі ниточки і вже точно уникнуть покарання.

Хотіли нагодувати ватний плебс видовищами, а відкрили скриньку пандори, яку закрити вони будуть вже не в силах.

Mason Lemberg

Формулу Штайнмаера привез, группу телеканала «Звезда» пригласил, интервью для программы «Москва. Кремль. Путин» телеканалу Россия дал, самому Путину ручку с улыбочкой пожимал.
Если еще пару дней подождать, какие новые подробности вскроются, интересно. Газовый контракт подписал?

Аркадий Бабченко

Арестович Зеленскому:
Вы отдаёте себе отчёт, что вне зависимости от реальности вины обвиняемых по делу Шеремета, вчерашний брифинг представителей МВД с вашим участием имеет сильные признаки информационно-психологической операции, направленной ровно на то, в чем представители МВД обвинили подозреваемых — в дестабилизации общественно-политической ситуации в стране?..

На это, в частности, указывает отсутствие реальных доказательств, предъявленных обществу, и построение аргументации вокруг косвенных данных, через умозаключения, и с особенным акцентом на «аморальности» разговоров подозреваемых между собой.

Более того, это деяние, имеющие признаки такого, что направлено на дестабилизацию общественно-политической обстановки в стране, направлено, в первую очередь, против Вас.

Зачем Вы «освятили» это мероприятие своим присутствием?..

Зачем Вы позволяете встраивать себя в чужие схемы, да ещё такого сомнительного характера?

Высшее должностное лицо в державе, которое позволяет управлять собою через манипуляции страхом?..

И, наконец, Вы отдаёте себе отчёт, что последствия возможной дестабилизации, будут лежать на Вас?..

Что там с испытательным сроком Авакова?..
Не подошёл ли он к концу?..

Поделиться:
Загрузка...