Царь разрешил холопа уволить

438
Все, расходимся. Царь разрешил холопа уволить. Нижайше кланяемся и благодарим нашего величайшего политического лидера современности.
.
Теперь у министра развязаны руки. Если только это не имитация. В ближайшие дни увидим, что будет с обладателем еб@ла. ))
А промолчали бы и все «ебалу» сошло с рук. Это как с Мецгером. Не стоит молчать. И соцсети — это сила. И у нас ещё закрыта история с Трухиным.
Вельможне єб@ло замміністра то просто черговий прояв всенародної втрати гідності, до яких населення вже звикло, а вірніше відмовилось відвикати.
Були і «корабельні сосни» та «неякісні діти»;
були «тупі собачі роти», «мама любіт скорость» та «горіла хата палала»;
були «нє туда полєзлі» в бік військових та показові розправи над ними на бріфінгах та «судах»;
були відібрані у журналістів плівки, барські перельоти на ювілеї державним коштом, друзі і куми на посадах, регулярна брехня про «здобутки» та постійні принизливі економічні «ініціативи», які залишають добрих українців без штанів….
…і попри все це — досі перший рейтинг гопоти.
Сила дії дорівнює силі протидії, а раз її наразі нема навіть електорально, то виходить переважній більшості подобається такий стан речей.
Це означає, що принижень буде більше, безкарність швондерів ставатиме ще нарванішою, брехня безсоромнішою, одним словом «хуже нє будєт» продовжиться повними ложками — така природа більшовицьких режимів бідь-якого кольору.
А потім… один бог всевидючий знає, що буде потім.
Валерій Прозапас

Нові деталі про цього Гогі вчергове підтверджують те, що Порошенко казав на стадіоні: Зеленський це навіть не кіт у мішку, а мішок.
Ось з цього мішка і вискочили кримінальні елементи, які тут же криміналізували суспільство.
Досягали вони свого розповідаючи про свинарчуків і «оточення Порошенка». От тільки ні Свинарчук, ні Семочко, ні хто там ще у нас був жахливим «оточенням Порошенка», на відміну від Серлеща не був наркоманом-кокаїністом, не був відвертим гвалтівником, як отой слуга зеленського, не зливав спецоперації по вагнерівцям, як сам Зеленський, і не робив навіть 1% від того, що нині робить банда, яка захопила владу.
.
Але тримаючи інформаційний вплив на мізки суспільства в своїх руках, банда скористалася підйомом суспільства після Майдана, тою нетерпимістю до всього поганого, і почала роздувати плямки на сонці. А от зараз, коли вже їхня маріонетка при владі, всі ці не просто плямки на сонці, а відвертий бєспрєдєл, як при ригах, вони ігнорують. Бо 70 мільярдів розкрадених на дорогах, десятки мільярдів розкрадених на держпідприємствах, на портах, на несплаті податків, осіли в статках списку форбс. А вже звідси пішли — на кокс серлещу, на манікюр і прічоску мосєйчук, і на оплату всих цих позітівних блогерів подоляка.
Тому всі ті, хто верещав тоді, зараз мовчать.
.
Кримінал, зрадники і просто іноземці захопили владу і ведуть інформаційну війну проти населення. Всі ці гогі, гіві, міхуєлі, зєлі, бєні і давіди цілеспрямовано підривають суспільну мораль, всі суспільні табу, скачуть танці і крутять бацмани на меморіалах українців, світять голими задами на Софійський площі. Бо серед денаціоналізованого аморального населення літати на державних вертольотах на власні гулянки значно легше. Бо таке населення охоче біжить до всіляких кашпіровських, продавців пірамідок і всіляких лєкарєй от всєх болєзнєй коморовських, яким можна втюхати пілюлі от всіх проблем.
Цій тактиці тисячі років. Дитячу книжку Марка Твена відкрийте про Гекльбері Фінна. Там точно отакі самі злодюжки колесили по Америці і корчили з себе лікарів від всіх хвороб. Доки американці цих голобородьків не впіймали і не виваляли в пір’ї.
Саме це і ми маємо їм зробити.

Вдогонку попередньому посту.
Написав тут про Гогіашвілі, який живе з секретаркою Зеленського і його вибрики на блокпосту у Краматорську.
А виявляється, що чудак перед тим як стати зам-міністра тільки но отримав український паспорт (до цього був паспорт расєюшкі з двоголовою куркою).
Успішно отримав диплом вищу освіту. Українського зразка.
А вже через півроку на посаді зам-міністра мав орден «За заслуги» 3 ступеня.
Ви уявляєте???
Орденоносець.
Ну я розумію в Росії.
Там останнім коханцем Єкатєріни Втарой був Платоша Зубов. Він сидів на наркоті, бо інакше не міг навернутися на царицю.
А ранкову каву йому робив генерал-аншеф князь Кутузов. Бойовий генерал, купу разів поранений.
І у Платоші орденів було не менше, ніж у Кутузова. І він був граф.
Так то Росія — там це звичне явище. Кар’єра через ліжко. І принцип з орденами: чим далі від фронту — тим більше орденоносців.
Але у нас! У нас, після Майдану!
Тим більше, коли зам-міністра — коханець не першої особи, а когось (третя зліва у шостому ряду).
Володимире Олександровичу! Коли вже буде дно?
От щоб точно. Щоб можна було сказати: ну тепер гірше вже не буде. Не може бути більшого зашквару.
Коли?
Поделиться:
Загрузка...