COVID-19 в Украине: статистика снова «ползет» вверх

94

За минувшие сутки, 15 апреля, в Украине зафиксировано 17 479 новых случаев заражения коронавирусом.  Об этом на своей странице в Facebook сообщил министр здравоохранения Максим Степанов.

За сутки заболели 709 детей и 378 медработников.

Сделано 47 421 ПЦР-тестов, 19 030 ИФА-тестов и 43 133 экспресс-тестов на антиген.

За минувшие сутки:

  • летальных случаев — 438;
  • выздоровели — 12 054 человек;
За 15 дней апреля 2021 года(с 1 по 15 апреля) от осложнений коронавирусной болезни в Украине умерли 6271 человек. За все время пандемии в Украине летальных случаев — 39 096.

За минувшие сутки, 15 апреля, в Украине сделали 13520 прививок от коронавируса. Об этом сообщает глава Минздрава Максим Степанов.

С начала прививочной кампании в Украине провели 432 817 вакцинаций, из них одну дозу получили 432 815 человек, а обе дозы — пять человек (из них двое получили одну дозу за границей).

В лист ожидания вакцинации от COVID-19 записались 458 153 человека.

Міністр охорони здоров’я Степанов просто зараз розповідає з трибуни парламенту, що причиною катастрофічного стану медицини, провалу вакцинації від коронавірусу і смерті тисяч українців є неприйнятно низький рівень бюджетного фінансування медицини.
Мовляв, Степанов просив понад 290 мільярдів гривень на медицину на 2021 рік, а отримав лише 150. На вакцинацію Степанов просив 15 мільярдів, а отримав менше 4.
Хочеться запитати міністра уряду Зеленського Степанова:
А хто ж ці злодії, які внесли цей злочинний бюджет, через який гинуть люди? Чи не уряд Зеленського, включно з самим Степановим?
А хто ж проголосував за цей бюджет смерті для українців?
«Європейська солідарність» та інші відповідальні депутати за цей бюджет точно не голосували, у тому числі й через недофінансування медицини.
Це зробила монобільшість Зеленського.
Саме Зеленський, його уряд (включно зі Степановим) і його депутати несуть відповідальність за той жах, який коїться зараз в українській медицині.

Зеленський вимагає розробити «Закон про олігархів».
І це було ще одне питання РНБО.
Ви десь таке чули? Хоч в якійсь країні світу. Не чули.
Закон має бути один для всіх, а не окремий під Коломойського, Ахметова чи Пінчука.
Ще раз повторюю: зараз найголовніше це боротьба з агресором та з пандемією. У нас під 500 людей вмирає за добу. А загалом це близько 3 тисяч на тиждень.
У нас Захисники гинуть на сході, а це десятки молодих хлопців, які захищають свою країну.
А він думає про олігархів та як узаконити їх статус. Каже: будемо підтримувати великий бізнес.
Що ще придумає влада Зеленського, щоб відволікти суспільство від реальної катастрофи в медицині та можливого наступу агресора?
Поделиться:
Загрузка...